Široká nabídka DVB-T antén

Pantelio připravilo pozice pro Nova Sport 2 a Nova Action

| redakce | tisk

Nová B2B platforma Pantelio připravila programové pozice pro další stanice české komerční televizní skupiny Nova. Na jednom z transpondérů provozovatele se objevily pozice pro stanice Nova Action a Nova Sport 2.

Obě pozice se nacházejí na kmitočtu 11,410 GHz a jsou šířeny nekódovaně ( FTA) s krátkou animací a textem "Tento kanál je rezervovaný pre skupinu NOVA". Pozice jsou aktuálně pojmenovány "Reserved Nova Action", resp. "Reserved Nova Sport 2".

Pantelio připravilo pozice pro Nova Sport 2 a Nova Action
▲ Pantelio připravilo pozice pro Nova Sport 2 a Nova Action

Pantelio má přichystané pozice i pro další programy skupiny Nova (TV Nova, Nova Cinema, Nova 2, Nova Sport 1, Nova International) a také konkurenčních vysílatelů JOJ (TV JOJ, PLUS, WAU) a Prima (TV Prima, Prima COOL, Prima LOVE, Prima ZOOM). Všechny jsou ale kryptovány systémem PanAccess.

technické parametry - pozice pro Nova Action a Nova Sport 2:

Belintersat 1 (51,5°E), freq. 11,410 GHz, pol. H, SR 45000, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK

Pantelio používá celkem tři 54 MHz transpondéry na novém běloruském telekomunikačním satelitu Belintersat 1 na orbitální pozici 51,5°E. Vedle Pantelia nový satelit v Ku pásmu využívá i běloruský zpravodajský kanál Belarus 24. Díky své poloze je možné naladit i vysílání z turkmenského satelitu TürkmenÄlem52, který je zaparkován na pozici 52°E.