Španělský DVB-T paket od 30.listopadu
| redakce | tiskŠpanělská vláda chce většinu licencí na vysílání v systému DVB-T rozdat do konce letošního roku. V dohledné době začne velká kampaň, která bude propagovat digitální terestrickou televizi (DVB-T).
Promo akce má Španělům představit možnosti, které jim nabídne digitální terestrická televize. 30.listopadu 2005 odstartuje paket nekódovaných TV kanálů v DVB-T, který bude obsahovat 21 programů. První testy začnou již koncem září.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)