Německo: DVB-T síť se rozšíří o program München.TV
| redakce | tiskNabídka programů digitální terestrické televize (DVB-T) se 26.10.2005 v Bavorsku rozšíří o další program. Na K66 se objeví regionální televizní program pro Mnichov a okolí München TV v rámci paketu v DVB-T. Program bude zapojen u příležitosti mnichovských mediálních dnl (Medientage 2005).
Program bude možné přijímat v oblasti jižního Bavorska. Stanice se automaticky neobjeví v programovém přehledu - stanici je nutné nastavit ručně (manuální hledání) či automatickým vyhledáváním.
Na příjem programů v DVB-T již v regionu přešlo 78 procent domácností. Řádné vysílání v DVB-T bylo v Bavorsku zahájeno před 5 měsíci.
zdroj: TN
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)