TV Prima: VyVolení - casting na druhou řadu se právě rozbíhá
| redakce | tiskBěhem dnešního vysílání VyVolených odhalí Tereza Pergnerová televizním divákům velké překvapení. Nejde o nic menšího, než o vyhlášení castingu na druhou řadu reality show VyVolení.
?První řada se posouvá do své poloviny a reality show VyVolení se stala fenoménem. Už nyní se proto začínáme připravovat na druhou řadu, kterou začneme vysílat v průběhu příštího roku. Termín zahájení vysílání VyVolených II. zatím ještě není přesně stanoven, ale na jeho přípravách začínáme postupně pracovat,? říká Radko Janoušek, manažer projektu VyVolení.
Zájemci o účast v reality show VyVolení se mohou přihlásit na telefonním čísle 906 509 099. Castingy se budou konat v Brně ve dnech 4.- 5. listopadu, v Ostravě 6. - 7. listopadu a v Praze 10. - 13. listopadu. Telefonní linka bude v provozu minimálně do 6. listopadu.
?Zájem o účast v první řadě VyVolených projevilo téměř 9000 lidí. Věříme, že i tentokrát si tisíce lidí nenechají ujít jedinečnou příležitost, jak změnit svůj život. Mají už spoustu informací z průběhu první řady a věřím, že zájem bude obrovský,? dodává Petr Nezval, šéfdramaturg projektu.
zdroj: TV Prima
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VIII
20:00 Modrá krev III
20:20 Policie Modrava I (16)
20:15 Polabí (77)
20:10 Chobotnice z druhého patra
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (3/9)
20:10 Moja diagnóza
20:30 Kukučka (1)
20:20 Inženýrská odysea (11)