Česká televize nemůže zvyšovat hranici reklamy na ČT1 a ČT2
| redakce | tiskČeská televize (ČT) nemůže po oficiálním startu ČT24 v DVB-T zvyšovat horní hranici reklamy na stávajících analogových celoplošných okruzích ČT1 a ČT2. Rozhodla o tom Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém prvním letošním zasedání.
Horní limit reklamy pro každý program ČT je 1% denního vysílacího času. V budoucnu reklama z programů ČT postupně zmizí a zůstane jen u sportovních a kulturních akcí. Zároveň se zvýší koncesionářské poplatky. Od roku 2007 budeme platit 120,-Kč měsíčně a o rok později již 135,-Kč.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)