Senát vrátil Směmovně novelu mediálního zákona
| redakce | tiskSenát včera vrátil Sněmovně novelu mediálního zákona, která má stanovit pravidla digitalizace v České republice.
Senátu se nelíbí očištění Primy od regionálních vysílatelů, kteří by měli podle názoru Senátu sdílet kmitočty s Primou i v digitálním vysílání. Senát zastává názor, že by původní znění zákonu (tj. Prima bez regionů) broadcastery v regionech ekonomicky poškodilo.
Sněmovna by se měla pravidlům digitalizace věnovat ve druhé polovině dubna.
zdroj: Novinky.cz
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)