Brazílie bude používat japonský standard digitálního vysílání
| redakce | tiskBrazílie bude používat japonskou technologii jako základ pro terestrické digitální pozemní vysílání. Brazílie mohla vybírat mezi standardem používaný v Evropě (DVB-T) a v USA. Brazílie bude vůbec první zemí, kde bude používán japonský formát pro terestrické digit. vysílání. Informuje o tom tisk Jiji.
Japonská technlogie byla pro brazilský trh zajímavější. Na nový systém se v zemi bude postupně přecházet během sedmi let. Poslední dosavadní analogový vysílač bude odpojen za 10 let.
zdroj: Asia-Pacific Broadcasting Union
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)