HD+ si vybrala systém Nagravision
| redakce | tiskAkciová společnost HD PLUS GmbH satelitního operátora SES Astra si vybrala systém podmíněného přístupu Nagravision švýcarské Kudelski Group pro připravovanou platformu programů ve vysokém rozlišení HD+. Start paketu je naplánován na podzim letošního roku.
Kontrakt o využívání systému Nagravision platformou HD+ byl uzavřen 28. srpna 2009.
Součástí nové platformy HD+ budou programy RTL a Vox ve vysokém rozlišení. V lednu 2010 se do projektu připojí konkurenční komerční kanály Sat.1, ProSieben a kabel eins. Přední výrobci set top boxů již pracují na uvedení přístrojů, které budou podporovat HD+.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Policajt
20:20 Slunce, seno a pár facek
20:15 Máme rádi Česko
20:10 Návštěvníci: Cesta do Ameriky
20:05 Vítejte ve světě Andrého Rieu II (4, 5)
20:30 Slovenka roka
20:10 Família
20:30 Kukučka (5)
20:20 Hra o královnu