Barrandovský videostop od 3.3. každý čtvrtek na Barrandově
| redakce | tiskVelká filmová soutěž Barrandovský videostop poprvé vstoupí na obrazovku ve čtvrtek 3. března 2011 ve 21:15 hodin. Čtvrtá nejsledovanější stanice plánuje vysílání 17 dílů na každý čtvrtek večer.
Soutěž o cestu do Hollywoodu bude uvádět trojnásobný držitel Týtý, moderátor Jan Rosák, který v každém díle prověří znalosti tří soutěžících z oblasti českého filmu. TV Barrandov pořad natáčí u příležitosti 80. výročí založení Ateliérů Barrandov a také proto se rolí arbitrů soutěže zhostí režisérské legendy jako Juraj Herz, Václav Vorlíček, Jiří Svoboda nebo Karel Smyczek.
Soutěžící se účastní nejprve dvanácti základních kol, z nichž vítězové postoupí do semifinále, které vyvrcholí soubojem o finálovou cenu - cestu do amerického Barrandova, Hollywoodu.
TV Barrandov pro diváky připravila doprovodné soutěže na speciálním webu a prostřednictvím aplikace pro iPhone a iPod Touch, která je k dispozici zdarma. Na webu Barrandovský videostop si od dnešního dne uživatelé mohou přehrát znělku, ke které hudbu složil Jan P. Muchow.
V prvním díle Barrandovského videostopu se jako arbitr představí režisér Zdeněk Troška a v rolích poradců Jiřina Jirásková, Bob Klepl s Jaroslavou Kretschmerovou.
zdroj: TV Barrandov
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VIII
20:00 Modrá krev III: Habsburkové
20:20 Policie Modrava I (16)
20:15 Polabí (77)
20:10 Chobotnice z druhého patra
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (3/9)
20:10 Moja diagnóza
20:30 Kukučka (1)
20:20 Inženýrská odysea (11)