mr. net services s IPTV multiscreen platformou meinFernsehen od M7
| redakce | tiskSpolečnosti mr. net services z Flensburgu, provozovatel celostátní IP sítí pro datové, hlasové a televizní služby, a M7 Deutschland GmbH schválily komplexní spolupráci na trhu pro šíření IPTV-Multiscreen-Plattform meinFernsehen.
Plně zábavní produkt pro IP sítě dodává všechny důležité trendy využitím lineárního HDTV, timeshiftu, video on demand a multiscreenu v jedné aplikaci. Uzavření smlouvy předcházelo rozsáhlé testování nové platformy v provozních podmínkách v sítích mr.net services.
IPTV platforma meinFernsehen M7 Deutschland získá flensburgská společnost televizní a multiscreenový produkt pro IP sítě. Tato služba poskytne až 150 televizních programů, z toho je 1/3 v HD kvalitě - pro lineární a časově posunuté přehrávání na libovolném zařízení od televizoru až po smartphone.
Vedle toho nabízí online videotéku se seriály, animovanými filmy a kino hity od hollywoodských studií.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Docent (2/3)
20:00 Tulák z horských plání
20:20 Policie Modrava III (3)
20:15 Bezva ženská na krku
20:10 Sherlock Holmes: Svobodný mládenec
20:05 Inga Lindström: Ve jménu lásky
20:30 Srdcia II
20:10 Popstory II (2/6)
20:30 Horná Dolná VIII. (6)
20:20 Holka nebo kluk