Široká nabídka DVB-T antén

Rádio Junior baví děti už tři roky

| redakce | Tisk

V úterý 1. března oslaví Rádio Junior třetí narozeniny. Vysílání této stanice Českého rozhlasu je určeno především dětem ve věku od tří do dvanácti let, část zábavného a vzdělávacího programu je však koncipována také pro jejich rodiče a společné volnočasové aktivity.

Malí i velcí posluchači se mohou těšit na celodenní narozeninovou party s premiérovými pohádkami a soutěžemi.

Jsem rád, že si Rádio Junior našlo své pevné místo u řady dětských posluchačů a stalo se jejich oblíbeným společníkem. Věřím, že jim bude i nadále přinášet nejen zábavu, ale také je bude hravou formou vzdělávat a pomáhat jim s orientací v dnešním složitém světě. Rádiu Junior k jeho narozeninám přeji stále více spokojených dětských posluchačů,“ uvedl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

Slavnostní vysílání nabídne hned dvě premiérové pohádky, celodenní moderované vysílání a malí i velcí posluchači se mohou těšit na řadu soutěží, dárků a samozřejmě také maskota stanice Ušouna Rušouna. Vysílání začne tradičně v 6.00 hodin ráno moderovaným interaktivním blokem plným písniček a pořadů, které děti naladí do nového dne. Poté však už nebude nic stejné jako v průběhu běžného dne.

Ve studiu se postupně vystřídají známí moderátoři, například Jirka Kohout, Helena Petáková, Jana Rychterová, Klára Nováková nebo Romana Lehmannová. K tomu Rádio Junior nabídne od 13.00 hodin pohádku Princezny a loupežníci aneb zmatky kolem Katky a ve 20.00 hodin premiérový příběh O prstenu a mušli. Chybět nebudou ani telefonáty posluchačů a možnost poslat svým kamarádům písničku.

Vysílání i další aktivity Rádia Junior připravuje tým, který se dětské tvorbě věnuje s ohromným nadšením a láskou. Těší mě, že jsem jeho součástí, a mohu tak zúročit čtyřicet let své práce pro dětského diváka, čtenáře i posluchače. Jsem moc ráda, že v této hektické době, kdy je mediální prostor zahlcen množstvím negativních informací, nabízí Rádio Junior dětem korektní, radostný a zábavný prostor,“ řekla šéfredaktorka stanice Zora Jandová.

Součástí programu Rádia Junior jsou pohádky, písničky, dobrodružné příběhy, zprávičky, soutěže o zajímavé ceny a pravidelné moderované bloky mezi šestou až desátou hodinou dopolední a patnáctou až dvacátou hodinou odpolední. Stanici si mohou posluchači naladit prostřednictvím digitální televize DVB-T, na satelitu, v sítích kabelových operátorů, v systému digitálního rozhlasu DAB, na internetu nebo v mobilních telefonech. Rádio Junior vysílá také každý den mezi 19. a 20. hodinou na vlnách Českého rozhlasu Dvojka. Více informací najdete na internetové adrese www.radiojunior.cz.

zdroj: ČRo

Pracovní nabídky Profesia.cz

• 23.05.2017 - **ServiceNow - new project** - various roles (Praha)
• 23.05.2017 - ServiceNOW Manager - Global Projects (Praha)
• 23.05.2017 - SAP Functional Consultants (WM/MM/SD/FI/CO/BI/BW) (Praha)
• 23.05.2017 - Administrátor/ka IT (Postřižín, Praha - východ)
• 23.05.2017 - R&D professional in the field of numerical simulations (Mladá Boleslav)
• 23.05.2017 - Projektový koordinátor CO2 (Mladá Boleslav)
• 23.05.2017 - Vývojový pracovník CarPlay, AndroidAuto (Mladá Boleslav)
• 23.05.2017 - Specialista vývoje střední konzoly (Mladá Boleslav)
• 22.05.2017 - Baví tě bastlování? (Praha, Hlavní město Praha)
• 22.05.2017 - Koordinátor projektů - automotive (Hlavní město Praha, Slovenská republika, Praha, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily)
• 22.05.2017 - Embedded C - Absolvent / Junior Developer - Smart Sensors (25 - 40.000 Kč) (Ref. č.: 351) (Brno - město)
• 22.05.2017 - Projektový manažer staveb - ČR nebo SR - zajímavé (Slovenská republika, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčianský kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitranský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj)
• 22.05.2017 - Embedded C - Senior Developer - Smart Sensors (40-70.000 Kč) (Ref. č.: 351) (Brno - město)
• 22.05.2017 - Team Leader menšího agilního SW týmu (Ref. č.: 6465) (Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město)
• 22.05.2017 - SAP Business Consultant (různé moduly) (Ref. č.: 6406) (Ostrava, Česká republika, Moravskoslezský kraj)