Géčko - novinka Gitalu
| Martin Vyleťal | tiskSpolečnost Gital, dodavatel dekódovacích karet diGITALlink pro příjem českých a slovenských programů ze satelitu, připravuje jednu novinku pod názvem Géčko. Vyplývá to z propagačních materiálů této firmy.
Co se skrývá pod názvem Géčko, nechce firma zatím sdělit a uvádí, že se to její zákazníci dozvědí brzy. Přesný termín na dotaz serveru parabola.cz firma neuvedla.
Géčko se stane jednou z letošních novinek tohoto distributora. Letos rozšířil nabídku o nové cenově zvýhodněné dvojprogramy a nedávno začal testovat první český erotický kanál LEO TV. Během několika měsíců chce přijít s minimálně pěti novými programy. Jedním z nových programů na kartách Gital bude i sportovní kanál SPORT 5, který startuje již tento pátek. Po celý květen bude stanice vysílat volně - nezakódovaně.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VIII
20:00 Modrá krev III: Habsburkové
20:20 Policie Modrava I (16)
20:15 Polabí (77)
20:10 Chobotnice z druhého patra
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (3/9)
20:10 Moja diagnóza
20:30 Kukučka (1)
20:20 Inženýrská odysea (11)