Quantcast

Satelitní internet Talia pro Afriku přes NSS-12

| redakce | tisk

Společnost Talia Limited, jeden z největších dodavatelů satelitních internetových služeb pro severní Afriku a Střední východ si objednala několik transpondérů na satelitu NSS 12, který bude vynesen ve druhé polovině roku 2009. NSS-12 nahradí stávající družici NSS-703 na orbitální pozici 57°E.

Talia je jedním ze známých předních poskytovatelů satelitního internetu na Středním východě, Africe a Evropě. V současné době již úspěšně provozuje širokopásmovou síť přes satelit NSS-703. Společnost má sídlo v Londýně a kanceláře v Dubaji. Hodnota uzavřeného kontraktu Talia na kapacitu NSS-12 překračuje 10 milionů USD.

NSS-12 bude dostupný pro komerční služby v roce 2009 a na pozici 57°E nahradí satelit NSS-703. Družici zhotoví a dodá společnost Space Systems/Loral. Družice bude pokrývat klíčové oblasti v Evropě a na Středním východě, Africe, Asii a Austrálii. NSS 12 bude mít 40 transpondérů v C a 48 v Ku pásmu.





Reklama




Vybrané články