Quantcast

Premier League zůstává další 3 sezóny na programech Digi Sport

| Tisk

logo Nejvyšší anglická fotbalová soutěž Premimer League zůstává na programech televizní skupiny Digi Sport. Programy jsou exkluzivně dostupné na platformách Slovak Telekom (Magio TV, Magio Sat, Nová Digi TV SK) a Nová Digi TV CZ.

Maraton přímých přenosů z nové sezóny odstartuje Digi Sport již 13.8.2016. Atraktivní fotbal z ostrovů doplní i zápasy druhé anglické ligy Sky Bet Championship. Nadále nebudou chybět ani zápasy ze španělské soutěže La Liga. Pokračuje tak strategická spolupráce mezi společnostmi DIGI Slovakia a DIGI CZ.

Slovak Telekom a společnost DIGI Slovakia, která provozuje televizi Digi Sport, se dohodla na pokračování dosavadní úspěšné spolupráce se společností DIGI CZ, která je provozovatelem satelitní televize Nová Digi TV CZ. Znamená to, že slovenští i čeští fotbaloví fanoušci budou moci v následujících třech sezónách sledovat na programech Digi Sport přenosy z lukrativní fotbalové Premier League i Sky Bet Championship a dvě sezóny španělské La Ligy.

logoNaše společnost má dlouholeté zkušenosti s vysíláním sportovních a fotbalových programů, proto jsme schopni zajistit vysokou kvalitu přenosů z Premier League a Sky Bet Championship. I to byl jeden z důvodů, proč jsme se s partnery z DIGI CZ dohodli na pokračování spolupráce,“ uvedl Marcel Šatanek, generální ředitel DIGI Slovakia.

DIGI CZ má se sportovním obsahem nejvíc zkušeností ze všech operátorů na českém trhu, exkluzivní obsah vysílá už šest let. Pokračování úspěšné spolupráce s DIGI Slovakia garantuje fotbalovým fanouškům špičkový obsah ve vysoké kvalitě. „Jsem rád, že jsme se s partnery z DIGI Slovakia a Slovak Telekom dohodli na pokračování spolupráce, protože fungovala dosud velmi dobře, ať už v oblasti produkce sportovních programů nebo v technickém zabezpečení satelitní služby. Nyní máme jistotu, že naši zákazníci sledující anglické ligy či španělskou La Ligu budou mít i nadále zajištěnu tu nejlepší kvalitu přenosů a informační i programový servis,“ řekl Vladimír Rusnák, ředitel satelitní televize Nová DIGI TV.



DIGI CZ vkládá do spolupráce exkluzivní fotbalový obsah a DIGI Slovakia zajistí výrobu tohoto obsahu po produkční i programové stránce. DIGI CZ navíc umožní slovenskému partnerovi vysílat přenosy z prestižních závodů motocyklového mistrovství světa jednotlivců na ploché dráze.

Zákazníci Digi Slovakia, Slovak Telekomu a Nová Digi TV v České republice si budou moci vychutnat úvodní kolo Premier League v sobotu 13.8.2016. O týden dříve bude na programech Digi Sport zahájena i druhá anglická liga. Diváci programů Digi Sport mohou na Slovensku sledovat i zápasy Ligy mistrů UEFA.

redakce





Reklama




Vybrané články