Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Digi TV - Výmena kariet.

Výmena kariet Digi TV je už aj na Slovensku v plnom prúde , dnes ma navštívil technik od Digi TV a vymenil moje staré karty N2 v dualboxe za nové N3 s červenou potlačou z jednej strany a modrou plochou z druhej strany a nápisom Digi TV , ako dlho ešte bude trvať výmena kariet na Slovensku ??? :8)

skynett
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 711
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pokud

chodí jenom tenhle jeden...... ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

to sa mi nezda...

Naco by chodili osobne...Ved by stacilo poslat doporucenou postou aj s navodom (pre tych menej zdatnych :D ).Nevymyslas si?

melod
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 181
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ melod

Skoro si uhádol - vymyslel som si len tu farbu tých kariet :laughing: :laughing: :laughing:

skynett
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 711
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV - Výmena kariet.

Ale nie robím si s teba srandu , - mal som problém s príjmom tak som nahlásil poruchu prišiel technik a vymenil mi už tie staré karty za nové.

skynett
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 711
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV - Výmena kariet.

Nu což,přece jen mají ještě necelý rok na výměnu karet.Pak už buď krach nebo UPC. :)

VU+ZERO 4K E85 5W,4W,1W,5E,9E,13E,19E,23E

tkan
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 1 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV - Výmena kariet.

vcera sem byl zakalit s kolegou o ktery mi poskytl info ze budou novy karticky a tak sme z nej dostavali co presne na tom vyuctovani pisou. na zadni strane vyuctovani kde jsou normalne informace jak ucet zaplatit je take infomace ze kuli piratskemu prijmu bude digi brzy rozesilat doporucene nove karty. to je ve strucnosti vse. me je to uplne jedno, ale podle me to bude rychly. zadny pulroky roky ci jiny vymysly. konecne se ten pokrivenej trh narovna a vsechny platformy na tom vydelaj a potazmo my jako jejich zakaznici take.

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV - Výmena kariet.

ale najviac ziska Skylink...

par32
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 976
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bublajs

Ale kolega to má písané, o nových kartách, na vyčtovní už asi rok, tak neviem...

Milan C
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 4 603
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV - Výmena kariet.

Kódy menili naposledy 8.9., možno zámer, aby nalákali zákazníkov pred koncom EMU.

PeterHumax
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 6 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV - Výmena kariet.

Jeden známý je mizerný divák, měl placenou digi a 40" Sonku.
Řákám mu "Pane Novotný, pro takovou telku vyste si měl pořídit spíše Skylink a vychutnat si kvalitu obrazu" Po půlroce jsme se setkali, byl nadšen, jak dobře jsem mu poradil, že obraz je svělý, že vidí každého beďara na hercích a že to má propojeném přes Scart. Řákám, že to nemůže, že to musí mít přes HDMI kabel, koupil kabel a volal mi, že mu to nejde propojit.
Je to člověk vcelku majetný, nepředpokládal jsem jiný resívr než HD, no jasně že měl nějaký krám z Makra za pár korun. Chci tím říct, že není žádná informační kampaň a lidi stále kupují zastaralé blbosti ikdyž by měli na moderní stroj, ale nevědí, co by měli kupovat. A není se co divit, sleduji, žýe tady je řada profíků, kteří směr HD sami neuznávají, pak nemohou přesvědčovat.
Lidi daj 15 - 25 tis za televizi, ale krměj to hnusem z DIGI - to mi prostě hlava nebere.

Nervoš
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 362
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV - Výmena kariet.

DIGI NIEJE ZIADEN HNUS MAM PANASONIC 106 A OBRAZ JE CELKOM PEKNY .PODLA MNA NAJVIAC OHOVARAJU DIGI TI CO TO MAJU NA CIERNO A SERE ICH TA VYMENA KARET...

PALO100
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 69
Odpověď v diskusním vlákně
 

PALO100

Upřimně tě lituji.Až si jednou pustíš do té své plasmy HD signál třeba ze Skylinku 100% změníš názor.Na to dám své gatě. :)))

T90+DM800

koky
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 390
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV - Výmena kariet.

Koky súhlas a plus HD prijímač.A zabudne na DIGI.

Milan C
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 4 603
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV - Výmena kariet.

Milane,nezabudne,pokud to má zadara.Pokud by ty karty vyměnili,o čemž se nechá s úspěchem pochybovat,tak určitě vědí,že pokud budou mít kartu spárovanou,nemůžou na tom profitovat.Teď mně řekni,proč by to asi dělali!! :laughing: :laughing: :laughing:

zzaner
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 3 333
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV - Výmena kariet.

Zadara může mít na to, co si nechce platit a chce občas kouknout ........ ale ohřát si oči na perfektním obrazu může v základu na Skylink _ myslím, že Nova, možná i ČT jdou v HD zadara :bigeyes:

Nervoš
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 362
Odpověď v diskusním vlákně
 

@zzaner

Ono výhoda a super kšeft aj pre nich, ako si aj ty písal,by bola karta nespárovaná s prijímačom.Ako to má napr.UPC Direct.

Milan C
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 4 603
Odpověď v diskusním vlákně
 

PALO100

Koky. Nemosis ma lutovat ja moc digi nefandim ale ked bude programova ponuka Skylinku HD taka ako digi tak nebudem vahat ahi 1 den aj keby to stalo raz tolko eur.Teraz cakam na to nove Magio co to bude ?

PALO100
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 69
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV - Výmena kariet.

Aká náhoda, dnes som písal o kódoch a dnes aj zmena, žeby čítal niekto kompetentný ? :)))

PeterHumax
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 6 324
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra