Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Technisat Digit-MF4-S-CC a ICE Skylink

Mám jeden tento příjmač doma (starý asi 3 roky) HW v.25.15(20) SW 2.22.0.10(908f) a zkusil jsem do něj vložit novou ICE kartu Skylink a nefungovala, hlásila se jako conax, v předregistrařním období, fungoval jen v strčeném CA modulu Cryptoworks. Zkoušel jsem ho zaktualizovat přes OTA, ale žádný nový SW nenašel, pak jsem to zkusil i přes kabel, ale nešlo to. Máte někdo s tímto zkušenosti, myslel jsem, že na Technisaty se člověk může spolehnout.

DELETOR
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technisat Digit-MF4-S-CC a ICE Skylink

Je třeba hledat, toto už se tu několikrát řešilo.
Mě osobně na tomto přijímači nešla ICE karta v období global free. Strčil jsem ji do orig modulu CW, nechal si poslat zápisy a pak už to jelo OK.
Nicméně taky bych čekal, že v originálních čtečkách Technisatu to bude v pohodě ale chyba lávky :-/

.................

kaspi
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 821
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technisat Digit-MF4-S-CC a ICE Skylink

dík, tak těch 20 dnů využiji v jiným přímači a pak snad. po registraci, už to bude vše OK.

DELETOR
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technisat Digit-MF4-S-CC a ICE Skylink

Pokud si matně vzpomínám, tak myslím, že i někde v diskuzi s p.Glisníkem padlo, že tyhle přístroje, byť mají origo licenci CW, nějak zlobí ve spojení s ICE kartou v době volných 20 dní.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RTFM

a zase je to tu RTFM !!!
Na TechniSat sa priateľu môžeš spoľahnúť. Ale nedá sa na ňom ani lietať do kozmu ani orať ani variť marmeláda.
Rovnako je tento prijímač určený pre CRW karty a nie pre ICE.
Tak tam vráť pôvodnú kartu a je to.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

Jsi si jistý? :crying:

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tomik, tu je citát:

Upozorňujeme všechny uživatele satelitních přijímačů Technisat, že všechny dříve vyráběné modely (např. Digit S2, DigiPlus STR1, Digit MF4S CC atd.) s vestavěným dekodérem Cryptoworks/Conax nejsou kompatibilní s novými kartami ICE Skylink.

Tyto nové karty nepracují v těchto přijímačích. Veškerá podpora byla ze strany výrobce již v minulosti ukončena.

Pokud budete chtít používat tuto novou kartu v těchto přijímačích je nutné zakoupit přídavný dekódovací modul (pokud je přijímač vybavený CI slotem) a do něho vložit tuto kartu.

Jediný model, který bez problémů pracuje s kartami ICE Skylink je Technisat Digit MF4S e!!

Samozřejmě bez problémů pracuje osvědčený dekódovací modul Technisat TechniCrypt CW. Tento modul doporučujeme pro použití v satelitních přijímačích Technisat Digit HD8S, Technisat DigiCorder HDS2(PLUS), Technisat DigiCorder S2 apod.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technisat Digit-MF4-S-CC a ICE Skylink

Hm, zajímavé, licence CW a nejde. Tuto výjimku jsem nikde nečetl. Asi proto, že mám v provozu jediný už asi 4 roky..stál tehdy 3 a půl :-/ :)

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nejde

Karta ICE mi v tomto přijímači nejede ani po přechodu do "normálního" režimu po 20 dnech. Vestavěná čtečka napíše "vložte kartu" ... jediným řešením je vložit do přijímače dekódovací modul (např. já tam mám TechniCrypt CW) a pak je to O.K.

mvavrusa
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 87
Odpověď v diskusním vlákně
 

Technisat STR1 - tit?

Zvládá dvb titulky? Díky

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RTMF

7.14 Untertitel
Werden Untertitel gesendet, wird dieses durch die
Einblendung Untertitelauswahl angezeigt. Sofern Sie die
Funktion Untertitel (nach Punkt 6.3) eingeschaltet haben,
werden diese automatisch dargestellt, vorausgesetzt, dass
diese in der ausgewählten Sprache gesendet werden.
Werden Untertitel nur in anderen Sprachen gesendet oder
über Videotext ausgestrahlt, können Sie diese wie folgt
manuell einschalten.
Drücken Sie die Taste Option (evtl. mehrmals), bis
unter dem Eintrag Untertitel eine Auswahltafel mit
den gesendeten Untertitel-Sprachen und/oder den
Videotextseiten, über die Untertitel ausgestrahlt
werden, erscheint.
Markieren Sie die gewünschte Sprache/Videotextseite
mit Hilfe der Pfeiltasten auf ab.
Bestätigen Sie mit OK.
Nun werden die Untertitel angezeigt.
Beachten Sie, dass diese Funktionen nur vorhanden sind,
wenn tatsächlich Untertitel gesendet werden und dass diese
Einstellung nach einem Umschaltvorgang nicht erhalten
bleibt.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technisat Digit-MF4-S-CC a ICE Skylink

7.14 Podtitulky
Pokud jsou přijímaným TV programem vysílány podtitulky bude v informačním okně zobrazeném po přepnutí na příjem TV programu zobrazena odpovídající ikona. Pokud byla zapnuta funkce pro zobrazování podtitulků a pokud jsou k dispozici podtitulky ve vybraném jazyce vysílány budou zobrazovány. Pokud budou podtitulky vysílány pouze v jiném než vybraném jazyce popř. pokud jsou podtitulky vysílány prostřednictvím teletextu lze podtitulky zapnout ručně:
Opakovaným stlačováním tlačítka OPTION zobrazte na TV obrazovce výběrové okno se seznamem jazyků pro podtitulky popř. s číslem strany teletextu s podtitulky k přijímanému TV pořadu. Tlačítky vyberte požadovaný jazyk / stranu teletextu. Pro zobrazení podtitulků stlačte tlačítko OK.
Věnujte prosím pozornost tomu, že funkce je k dispozici pouze pokud jsou skutečně vysílány podtitulky a že provedené nastavení je aktivní pouze pro přijímaný TV pořad.

Ano, zkopčit návod umím teda taky. Dokonce i v češtině.
Ale jde mi o praktické zkušenosti. Tzn, zda se dvb titulky (po aktivování v menu) opravdu vždy zobrazují samy a teletextové je třeba vždy aktivovat ručně(ty mě nezajímají)
Díky

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

asi áno

keď to TechniSat píše. Doteraz sa mi nestalo, že by niečo nefungovalo čo sa píše v manuále. Ale STR1 som v živote nevidel.

Vyskúšal som teraz u Digicorderu tam je to bez problemov.
túto funkciu ale normálne nepoužívam.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technisat Digit-MF4-S-CC a ICE Skylink

Asi nekoukáš na Cinemax popř. NGwild..

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technisat Digit-MF4-S-CC a ICE Skylink

NGwild ano, ale tam mi vyhovuje origo zvuk.
Cinemax ak je náhodou len originálny zvuk tak nie je problém zapnúť titulky ručne.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra