Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

BigSat BS-S67CR mase in MAKRO

Zdar synci,dnes jsem mel tu "cest" seznamit se s oficialnim setem z MAKRA 2 x prijimac BIG SAT vyse + 1 x CS LINK ciste IRDETO:).Protoze s CS LINKEM nedelam,tak na nejake GLOBAL FREEE (pry 14 dnu) bych v teto aplikaci zrejme cekal do soudneho dne.Po registraci nabehne briskne (radeji jsem pouzil CA slot v meraku):).Nabehnuta karta CS LINK IRDETO pote k memu udivu skutecne hraje=sdili v techto 2 prijimacich,ktere jsou spojeny pres prevodnik (asi redukci) RS-232 /LAN a oznaceny "1" a "2".Blize jsem to nezkoumal a honem pryc:)-jsem zvedav,jestli dale projdou zapisy.Tuz fajni synci z MAKRA ,ni?:),tedy s 2 letou zarukou.

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: BigSat BS-S67CR mase in MAKRO

Niečo podobné predávajú aj u nás v Metru.Jeden set som náhodne spojazdnil,keď som v januári preľaďoval na ďalekej pustatine.Neviem,či im to funguje,ja som im to len spojazdnil,trochu ďalej od nás.Sami aj zdá,že ma kontaktovali asi po mesiaci,že im to na tom druhom prijimači vypadlo,ale keďže je to od ná dobrá štreka,tak som im na diaľku nejak v tom nemohol pomôcť.Ani neviem,ako dopadli,či to boli vrátiť,aspoň sa tak zastrájali,už sa neozvali.

Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.

letas
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 3 147
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra