Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: LCD, plazmy, CRT...

HBBTV na Samsung SMART TV

Nema nekdo zkusenost, jak aktivovat HBBTV na televizich Samsung. Podle vseho to maji umet, v navodu primo k teto TV se pise, ze je to v menu System / Datova sluzba, ale v menu takova polozka vubec neni. :)

Mikek
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: HBBTV na Samsung SMART TV

Samsung nemá v modelech pro ČR HbbTV aktivováno. Musel by jsi v servisním menu změnit nastavení na EU GER.

KamilZ
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 358
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: HBBTV na Samsung SMART TV

A ještě pro jistotu - musíš používat DVB-S tuner v TV, přes externí stb nebo z DVB-T Ti to v TV nepojede.

KamilZ
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 358
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: HBBTV na Samsung SMART TV

Jo to je mi jasne, ale hrat si se servisnim menu se mi teda moc nechce. Uz jen kvuli tomu, ze bych pak musel vsechno znovu naladit.

Mikek
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Mikek

Nemáš sa čoho obávať. Jednoducho urči východziu krajinu miesto ČR na GER. Vždy sa môžeš vrátiť naspäť. Ja to robievam na LG LE8500 a po nastavení napríklad na GER mi pribudne okrem iných prístup na Maxdome... pri nastavení iných krajín sa ponuka mení.

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 057
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: HBBTV na Samsung SMART TV

jak se dostanu do servisního menu?

stuka
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: HBBTV na Samsung SMART TV

Změnou ale přijdeš o české znaky v EPG. Psal jsem do Samsungu, proč to v ČR nespřístupní, když to má být pro země, kde je HbbTV dostupná, ale dosud žádná odpověď. Jinak HbbTV je v EU spřístupněna pouze pro GER a FRA...

HonzaA
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 64
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: HBBTV na Samsung SMART TV

@stuka: A co kdyby jsi se trochu snažil a hledal, to je tak těžké? https://www.parabola.cz/forum/topic-58176/

Vstup na vlastní nebezpečí...

KamilZ
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 358
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra