Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

zdarec, uvažuji správně ?
.
mám servisní poplatek zaplacený do června 2015. Když zítra zaplatím kartou 899,- jednorázově na 2 roky, naskočí mi platnost do června 2017, tedy od konce data, na který je zaplacený poplatek, i když nemám balíček ?
.
a dál, když za dalších 24 hodin ještě jednou zaplatím kartou opět 899,- na dva roky, prodlouží se mi platnost do června 2019 ?
.
pokud ano, tak jsou mi nové ceny putna, když budu mít zaplaceno na 4,5 roku dopředu :O :laughing:

Konosament
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 75
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 37
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

a ještě doplnění - bude i v období nového ceníku platit, že pokud si během těch 4,5 roku objednám balíček na měsíc nebo dýl, tak se mi o to znovu posune celý servisní poplatek nebo se to už jenom přebije a ten měsíc ztrácím :O ?

Konosament
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

Konosament

co píšeš platí dnes,co si M7 upraví zítra nevím,taky to bylo navždy zdarma R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

No a když to takhle uděláš 10x za sebou, tak to budeš mít až do roku 2039...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

tukan

někdo tady psal,že už to zkrouhli na max.4 roky R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

jo ftípky, to by Vám všem šlo - ale aby se našel aspoň jeden, co seriózně zodpoví jasně formulovaný dotaz, toho se tady asi nedočkám :crying:

Konosament
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

pokud si zaplatíš nejaky placeny balik třeba na dobu 1 ne 3 mesicu během obdobi platného obdobi platného SP, tak se ti posune termin platny k poslednímu dni, vždy o tu dobu zaplaceneho baliku tzn., ze budes mit SP platny napr. do 31.12.2017 a zaplatíš si mezitim balik na dobu 3 mesicu, tak se ti posune datum platnosti SP na 31.3.2018.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 973
Odpověď v diskusním vlákně
 

jaký vtípky?

vždyť ti to píšu,ty smajlíci jsou můj podpis R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

po-ser mi končí někdy v listopadu, tak už jsem ho rovnou zaplatil na 2 roky a u několika karet ještě váhám. U jedný karty taky zvažuju, že tam plácnu ještě po-ser na další 2 roky, ale to zvažuju jen u jedný. :lookaround:

Nejsem montér, nejsem prodejce, jsem jen Emil Držkatý

eemil
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 273
Odpověď v diskusním vlákně
 

plácni to

než bude pozdě,emsedmička na to čeká R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

jo, asi to tam plácnu, aby měl Jarda radost jako malej Jarda. :laughing:

Nejsem montér, nejsem prodejce, jsem jen Emil Držkatý

eemil
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 273
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

eemil - díky - ty dva roky tam fláknu minimálně, takže do června 2017 mám pokoj, další dva ještě hooodně do toho konce března zvážím
.
já sice mám DVB-T, ale v ale žena si zvykla na satoš a navíc mám všechno co jde v HD, když už mám tu HD telku, na DVB-T je v HD velký kulový - používám to vyloženě jen jako rezervu, když jsou atmosférický poruchy :dead: ...
.
navíc si sem tam vrznu FLEXI7 s oběma Eurosporty HD, především na tenis native a další, na ty patlaniny SD se nedá koukat, a to se vlastně týká i těch SD stanic v digital balíčku ;P
.
jen s DVB-T a jeho s..u..c..k.. nabídkou bych si nevystačil ani omylem .....ten roční SP je stejně o ničem, na to dělám jen část denní šichty ....proto mám asi jiný vnímání ceny

Konosament
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

Konosament

když máš jiný vnímání,že se vůbec ptáš R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

eeh, samozřejmě dvouroční SP - za cenu ročního poplatku bych ten den ani nevstával do práce ....

Konosament
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

pierrepetr - proč se ptám ? Jde mi totiž o princip - taky z principu vracím zboží, který je v marketu v akci a u pokladny mi drze namarkujou fulla, a když se ozvu, tak prý zapomněli sundat cedulku se slevou - v tu ránu se volá manažerka, aby udělala storno vratku rozdílu - třeba pět korun - se mnou nikdo cvičit nebude :)))
.
jo a nikdy bych nevěřil, kolik movitých manažerů potkám v Lidlu :))

Konosament
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

Konosament

taky lídl je cool R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

Konosament

víš kde nakupujou milionáři?,v tescu a nechaj si to vozit až domů R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

nejenom lidl

tady maji taky akce a nekdy ušetrite i 50% -- http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=_id=SB_=Cccam --- mometalne akce na skylink karty :laughing:

WADER
Registrace: 12/2009
Příspěvků: 1 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisní poplatek

ja ešte mám do decempra zaplatené servysni poplatok, a skončim uplne,radšej zapojim IPTV a mam to zadarmo zakladne programi a mne to stači http://tangotv.sk/programove-baliky Skylink za0,00€ neustale zvysuje SP už bolo dost :((( :((

ENCORE33
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 26
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

Ze by to byl tygr?Nebo taky majsterstyk :) .Sporivi synci aji robky nepredplacejici si balýk zaplati na 4 roky vyhodne.Skylinku se sejde jakysik balík penez (ne asi maly) a kdykoliv tato nevyzpytatelna firma muze provest dalsi optimalizace.Pod pojmem optimalizace se v jejim podani rozumi predevsim zdrazeni pri zhorsene kvalite obrazu.

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

naopak

zaplat skylinku na 4roky dopredu a potom dufaj ze mozna, nastupujuca firma po M7 bude preberat pravne zavazky skylinku...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

To by sa malo premeneovat na sedlacky poplatok... :razz:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

Hmm a jde to nějako jednorázově zaplatit,když to mám ted na sipo? Tohle je poslední ústupek ,kterej jsem ochoten udělat.Je to zároven poslední satelit v rodině.Všechny ostatní jsem zrušil behem minulého roku.Ted je to sice v HD ,ale příjde mráček a je po příjmu a díváme se na pozemní.Takže ;)

rosta00
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 26
Odpověď v diskusním vlákně
 

bohuš31

zaplat skylinku na 4roky dopredu a potom dufaj ze mozna, nastupujuca firma po M7 bude preberat pravne zavazky skylinku...autor bohuš31

Presne na toto som včera myslel, že to zaplatim 2 x na 4 roky. A potom som si uvedomil, čo ked nastane situácia , ako neustale omielaná téma"navždy zadarmo" či "Gratis", že nova firma po M7 neprebere záväzky. Presne ako to bolo aj so serpom. Je to na zváženie. A ešte je aj v hre, že keď to zaplatiš za starú sumu na 4 roky, môžu zmeniť počas tej doby politiku a budú žiadať doplatok k novej sume. Zbytočne by bola naša snaha o predplatne na 4 roky.

Od zajtra reagujem len na toho, ktorý za to nestojí ! ...a kompersor4 je môj brat :)

dtnl
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 832
Odpověď v diskusním vlákně
 

rosta00

přijde mráček a je po příjmu tak si dolaď parabolu mám multifocus s 5 konvertorama a když přijde mráček tak to jede to už musí dojít něco velkýho aby to vypadávalo a nebo úplně vypadlo ale jinak souhlas s tebou pokud máš pozemák se všema muxama a třeba i něco navíc tak to stačí záleží odkud jsi já kousek od Brna 25 km jv a mám vše co se dá chytnout na jižní moravě všechny muxy český,slovenský,rakouský a dokonce chytám i muxy z Jihlavy ale to jen tak pro zajímavost čus se skylinkem končím taky

1 x Cryptobox 752hd combo,VU+ solo 4k,Octagon 4k,Samsung 46UE7000,Philips 55pus8303,multifocus 23,5E, 19,2E,13E,9E,1W a 1x parabola 16E,23,5e ,dvb-t2 k.21,31 orf,k. 26,33,40,46 cz muxy,k.23,55,56,57 sk muxy

kanon69
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 790
Odpověď v diskusním vlákně
 

servisní poplatek - prodloužení o 4 roky

Zaplatim poplatok na 4roky pridem o ten poplatok na karte ak karta prestane fungovat? Kolko je životnost asi karty?

ivan22
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 489
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 37
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra