Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Novinky z Digi Tv

Dnes jsem volal do Digi a mám několik novinek.Aktualizace STB proběhne postupně do konce prázdnin.Na vylepšení obrazu u kanálu Digi Sport 2 se pracuje a ta nejzásadnější novinka je, že během prázdnin dojde k výraznému rozšíření programové nabídky a to jak o kanály v HD tak ve standardním rozlišení a co mám potvrzeno je to,že kanál Sport 2 bude přiřazen z důvodu velkého zájmu klientů do nabídky v rámci rozšíření takže Digi žije, uvidíme s čím konkrétním přijdou, ale kanály HBO nebudou.

carlos87
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Novinky z Digi Tv

Sláva. Tak konečně se můžeme těšit na Novu HD a ČT1 HD. :)

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Novinky z Digi Tv

Mě by zajímalo, co to znamená, když se řekne: Na vylepšení obrazu u kanálu Digi Sport 2 se pracuje.

gliderman
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 752
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Novinky z Digi Tv

Sport 2 by mohli pridať

hrenss
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 335
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Novinky z Digi Tv

mě volali z nějakého průzkumu jestli vím že za tři roky začně vysílání DVB-T2 a že od té doby budou klasické kanály zpoplatněny a že jestli by mi vadilo kdyby v Digi nebyly a nebo kolik bych za ně připlatil. Jinak dále mi řekl že přidají 9HD kanálů (ČT1,CT2,NOVA,PRIMA,STV1,STV2,Markýza,ČT Sport) a uvedou nové kanály Sport 2, Nickaledon a zajímalo je kolik bych byl ochoten za tyto kanály platit. Dále že připravují možnost sledování na mobilech a tabletech a zase kolik bych za to byl ochoten platit. Telefonát trval asi 7 min.

janse
Registrace: 10/2014
Příspěvků: 370
Odpověď v diskusním vlákně
 

Novinky z Digi Tv

I kdyby přidali jen tyhle kanály tak je to úspěch.Přidají víc kanálů v jednom roce než za poslední 3 roky dohromady,každopádně podle webu parabola.cz by měli přidat ještě Golf Channel, ale ten sport 2 je super.No a obraz Digi Sport 2 daj do kupy ,třeba později ,ale daj, buďme rádi ,že v ČR vůbec vysílá.A jestli za 3 roky budou všechny kanály zpoplatněny tak žádná změna, už teď je nesmysl platit prachy ČT a k tomu ještě satelitním a kabelovým operátorům který je pro nás dustribuji, to je dvojí platba a trest za to,že člověk vlastní televizi,dneska už není moc věcí zdarma, taková je doba, musíme se s tím smířit.Je to cena za to,že se technologie neustále vyvíjejí tak buďme vděční.A nesrovnavejme kvalitu s kvantitou.Je skylink,je Digi, je Upc a každý něco má a to jak pro tak proti
já si radši zaplatím za zhoršenou kvalitu obrazu,ale za větší počet kanálů a nízkou cenu, než za perfektní kvalitu obrazu,menší počet programů nebo teda větší kdyz bych chtěl to samé nebo podobné co nabízí Digi ,ale zas o 2-300 Kč navíc,to je skoro o 2 400-3 600 Kč ročně, za to má člověk benzín na týdenní dovcu po Čechách.A klidně bych platil u Digi i 300kc měsíčně.V poměru ceny a počtu kanálů nemají konkurenci,ale každý má právo své volby, nikomu nevnucuju své názory, je to jen na zamyšlení

carlos87
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Novinky z Digi Tv

Jenom je škoda, že ohromný rozmach těchto kanálů jde ruku v ruce se zhoršováním jejich programové nabídky. Zmizela Formule 1, výrazně byl omezen Wimbledon, Liga mistrů bude jenom v úterý, dokonce olympiáda bude výrazně omezena a hlavním vysílatelem se stane Eurosport.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Novinky z Digi Tv

Ať udělají balíček Hd sport a mají velkou šanci.samozrejmě se všemi sport programi

jiri55
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 365
Odpověď v diskusním vlákně
 

Digi TV

Pokud by přidali všechny sportovní kanály v HD kvalitě tak klidně i pětikilo měsíčně, ale to by museli pořešit i LIGUMISTRŮ a Synot ligu, páč platit DigiTv a O2TV by pak vyšlo na 1500 měsíčně minimálně a to si třeba důchodci a spousta dalších lidí ani nemůže dovolit.

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Novinky z Digi Tv

Polská Cyfra (NC+) stojí 350,- měsíčně. :) Už dávno není drahá.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

toothpick

No jo ale tady je řeč o Digi a ne nějaké polské srágule tady jsme v česku a ne polsku ať se to tu unás spraví aby to bylo ok a nemůžeš tu srovnávat trh u nás a v Polsku kde je jednou takový trh srovnávejme srovnatelný fascinuje mě tu jak tu každý nadává a dává za vzor cizí státy kde jiná ekonomika a nebo jiný trh.Buďme rádi co tu máme jindy tu bylo upc s cenou někde kolem 700 kč a dnes ti dají 2karty na jednu platbu no jo zloději se dali taky na pokání

1 x Cryptobox 752hd combo,VU+ solo 4k,Octagon 4k,Samsung 46UE7000,Philips 55pus8303,multifocus 23,5E, 19,2E,13E,9E,1W a 1x parabola 16E,23,5e ,dvb-t2 k.21,31 orf,k. 26,33,40,46 cz muxy,k.23,55,56,57 sk muxy

kanon69
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 790
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Novinky z Digi Tv

Děkujeme Carlos 87 za finanční rozbor ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Novinky z Digi Tv

Na polské NC+ máš všechny paralelně hrané zápasy Ligy mistrů v HD kvalitě. To si ještě počkáme, jestli ten český oligarcha vykouzlí něco srovnatelného. Je možné, že to bude jenom v SD.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Novinky z Digi Tv

Ještě změnit ten zvukový formát AAC na klasický u programů HD pro CZ. Pak by bylo možné použít jejich Cl+ modul i v některých satelitních přijímačích nejen v TV.

rybář
Registrace: 7/2014
Příspěvků: 198
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Novinky z Digi Tv

Je vůbec někdo komu aktualizovali KAON MEDIA HD?

janse
Registrace: 10/2014
Příspěvků: 370
Odpověď v diskusním vlákně
 

janse

Markýza sa nepíše z tvrdým y ale z mäkkým ( Markíza ). t ým tvrdým y to znie čudne .

Sk Jano
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 375
Odpověď v diskusním vlákně
 

SK Jano

To snad není tak důležité... Rv
U nás máme Markýzu i u domu a proto sem to tak psal...

janse
Registrace: 10/2014
Příspěvků: 370
Odpověď v diskusním vlákně
 

Markíza

Přesně tak je to forum o programech ne českého nebo slovenského jazyka R^

carlos87
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Novinky z Digi Tv

carlos87@ Když kabelovej nebo satelitní operátor šíří programy ČT na svoje náklady, tak by musel bejt na budku, aby ti je dával zadarmo. Komunismus ještě opravdu nemáme.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

Novinky z Digi Tv

Ono by bohatě stačilo kdyby lidi kteří poctivě platí poplatky Ct předložili svému poskytovateli služeb doklad o tom, že řádně platí a takovému zákazníkovi by byla poskytnuta sleva na předplacené služby a tyto kanály by byly poskytovány zákazníkovi zdarma, protože by je i poskytovatel šířil zdarma po dohodě s Ct,ale to tě asi nenapadlo co.Typický příklad je Skylink, není tomu tak dávno kdy nabízel základní nabídku zdarma

carlos87
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

poradím některým....

....nepřepočítávejte opakovaně to, co svou menšinou neovlivníte. Vezměte raději satelit na záda a přestěhujte se za lépe placenou prací tam, kde se od těchto přepočítávacích rébusů oprostíte. A pak určitě neuteče nikomu žádný televizní program.

Kdo je kdo a co je co.

Janik
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Novinky z Digi Tv

carlos87@ Mícháš hrušky s jabkama. Skylink za šíření programů ČT nic neplatí, všechno si platí samotná Česká televize a taky za příjem ČT pak Skylink logicky nic od uživatelů nevybírá. Naproti tomu kabelovka, freesat, Digi, IPTV a apod. šíří ČT na svoje náklady, tj. musí zafinancovat veškerou technologii nutnou k distribuci, servisovat ji a u SAT providerů ještě platit za kapacitu na družici. Takže je nemyslitelný, aby to pak někomu dali gratis jenom proto, že má někdo pocit, že když platí koncesionářský poplatky, tak to má být bezplatný.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

Novinky z Digi Tv

Já jsem jen řekl názor, že platit České televizi je hloupost,když platím poskytovatelům ostatních služeb a Skylink už má také zpoplatněnou nabídku ve které jsou české televize, krom Ct 24 ta musí být povinně poskytována bezplatně, řekl jsem, že je hloupost to platit 2x ne, že mi vadí to platit, když by mi to vadilo tak si koupím anténu a zadnej poplatek platit nebudu, protože kdo mi dokáže, že mám doma televizi, nikdo,neprizpusobivy to tak dělají normálně, ale já jsem Čech a jsem na to hrdej a proto platím a nevadí mi to jen to považuji za hloupost, to je celý

carlos87
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 111
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra