Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Cenik Digi

Nový rozšiřující balík programů Digi obsahujících cca 30 stanic bude stát 498Kc tj.cca dohromady 101 stanic za 498Kc. cena za balíček HBO zatím není známa :bigeyes:

carlos87
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

odkud to víš

janse
Registrace: 10/2014
Příspěvků: 370
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

http://www.digislovakia.sk/satelitna-televizia/

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

To je stejná cena jako za italskou Sky. Ale tam dostane navíc zákazník mobilní telefon Microsoft Lumia 532 :)))

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ceník Digi

Vím to z infolinky Digi Tv

carlos87
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

janse: ví to od nich jako já, jen se přepsal v číslech, takže základ za 299,- Kč, dále několik samostatných balíčků včetně balíčku HBO (celkem 5)s tím jak píše správně je cena za komplet nabídku bez HBO(základ + všechny balíčky mimo HBO) za 498 Kč,-, cena za pronájem modulu měsíčně se zvedá na 49,- Kč (nyní bylo 20,-Kč,-)

rybář
Registrace: 7/2014
Příspěvků: 198
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

Ti co údajně utekli od Skylinku k Digi teď budou utíkat kam? :)))

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 399
Odpověď v diskusním vlákně
 

pf09

mimo eurozóny.

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

101 programů a nejnovější seriály aby si člověk stahoval z netu :))) protože to tam buď není vůbec a nebo v SD kvalitě.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

Sranda bude, až se někdo uváže na 2 roky a česká DigiTV přijde po této sezoně o práva na PremierLeague.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

To je riziko povolání. Ale opravdu ten nedostatek seriálů považuju za velice vážný problém. Vemte si jako příklad seriál Gotham, který u nás nikdy nebyl odvysílán. V Americe teď za měsíc začne v televizi druhá řada.

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

Říkám to pořád, předplácet si u nás tyhle služby kvůli filmům, seriálům a dokumentům je čirý nesmysl. Maximálně tak na 2 měsíce v roce, pak to tam jede stejně pořád dokola.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 138
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

Skutečně náročný divák to rád vše zaplatí, aby mohl sledovat všechny své oblíbené programy ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

Za tuhle cenu tam MUSÍ nutně být FOX HD, AMC HD, AXN HD, BBC HD a Paramount HD. Takže se máme na co těšit R^

toothpick
Registrace: 11/2014
Příspěvků: 3 308
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ceník Digi

Zatím mám jen jasno, že si u Digi nebudu objednávat HBOčka.Ty budu brát z Freesatu, má navíc oba Cinemaxy ;)

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

2rybář

pronájem byl nyní 30 Kč za oba STB v případě s aktivovaným FILMBOX balíčkem...

To se mi moc nelíbí pokud bude 299+199+2x49 =596 Kč... snad bude sleva při aktivaci toho balíčku... Mě řekly že jestli chci novou digi za 299 Kč a výměnu STB (mám HD KAON) za 300 Kč. že balíček navíc 30 kanálů mi nemohou aktivovat protože neví jaké kanály tam budou a za kolik...

janse
Registrace: 10/2014
Příspěvků: 370
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ceník Digi

Když máš od Digi 2x StB tak budeš platit stále 30kc jen za 1Ks cena 49kc je za 1ks CAM modulu nevím když chce někdo 2 CAM moduly jestli dávají nějakou slevu každopádně základní nabídka bude stát 299 Kč, rozšiřující balíček 199kc k tomu pronájem StB nebo CAM modulu to jsme na 528-547 Kč a to nevíme kolik to bude stát u Digi každopádně oproti freesatu a skylinku je to pořád levnějši samozřejmě když porovnám to když bych chtěl sledovat všechnu Kanály co nabízejí tyto 3 platformy bez HBO jinak je jasný,že když si vyberu u skylinku a freesatu ty nejnižší programové nabídky co nabízejí tak na tom budu líp, teda pokud nechci sledovat od Digi cca 12 kanálů za 60kc,to už by byla lepší anténa, ta je zdarma

R^

carlos87
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 111
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

janse: tak jak psal "carlos87", za 49 Kč je pronájem CAM modulu, jinak mě už rovnou nabídli objednání rozšířených balíčků, řekl jsem že s tím počkám až bude na jejich stránkách uvedeno jaké programy tam budou a oficiálně i za kolik, jinak u mě obdobně jak u "kvasnak" HBO mám od freesat včetně obou programů Cinemax, takže to jsem rovnou řekl že od nich chtít nebudu

rybář
Registrace: 7/2014
Příspěvků: 198
Odpověď v diskusním vlákně
 

kvasnak

HBO HD bere Freesat z kapacity Telekomu

milosza001
Registrace: 2/2013
Příspěvků: 565
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

mě řekla do telefonu že pronájem STB bude taky za 49 Kč a když jsem se zeptal kolik to bude za dva tak mi řekla v případě balíčku navíc bude sleva jako je nyní... že když máš FILMBOX balíček neplatíš dva pronájmy ale jen jeden... 30 Kč.

janse
Registrace: 10/2014
Příspěvků: 370
Odpověď v diskusním vlákně
 

Miloši

to vím.Já jen chci mít i oba Cinemaxy, proto je s HBO platím u Freesatu.

Skylink + O2TV

kvasnak
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

jinak na stránkách je uvedeno..
Přes 20 super kanálů v rozšířeném balíčku
z toho bude 2 erotika, potom 9 CZ kanálů v HD (ČT1,ČT2,NOVA atd) a Film Europe, AXN White a AXN Black, AMC
zbývají 5 kanálů... zatím nic moc... 30 kanálů to asi nebude...

janse
Registrace: 10/2014
Příspěvků: 370
Odpověď v diskusním vlákně
 

kvasnak

Tie má u nás Magio, v Digi nie su

milosza001
Registrace: 2/2013
Příspěvků: 565
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Cenik Digi

jsem hlavně zvědav co to bude za nový STB... Stejně si myslím že to bude KAON nějaký vyšší model... nyní máme NA-1000HD a bude to o číslo víc? Ví někdo nějaké info? Na infolince neví...

janse
Registrace: 10/2014
Příspěvků: 370
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra