ARD a ZDF nebudou vysílat MS ve fotbale přes Eutelsat
| redakce | tiskNěmecké veřejnoprávní kanály ARD a ZDF nebudou vysílat fotbalový šampinát přes satelit Hot Bird 6 (13°E) společnosti Eutelsat.
Smlouva s vlastníkem vysílacích práv umožňuje nekódované satelitní vysílání pouze přes družici Astra 19,2°E, nikoliv přes paket T-Systems na satelitu Hot Bird 6. Televize ARD a ZDF bude muset technicky zamezit šíření zápasů přes pozici 13°E. V úvahu přichází vysílání textové informace na pozici 13°E, příp. vysílání jiného programu ARD a ZDF v době fotbalových přenosů.
Španělská privátní televize La Sexta, která také drží práva k vysílání přenosů z MS ve fotbale, žádala německé veřejnoprávní kanály ARD a ZDF, aby přenosy kódovaly. La Sexta má velmi malou šanci se svým požadavkem uspět. Fotbalový šampionát startuje již 9.června 2006.
zdroj: S+K, TN
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VIII
20:00 Modrá krev III
20:20 Policie Modrava I (16)
20:15 Polabí (77)
20:10 Chobotnice z druhého patra
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (3/9)
20:10 Moja diagnóza
20:30 Kukučka (1)
20:20 Inženýrská odysea (11)