vydáno: 04.03.2010, 11:11 | autor: redakce
Intelsat SA, přední světový poskytovatel fixních satelitních služeb, podepsal mnohaletý kontrakt se společností Qatar Telecom (Qtel) na transpondérovou kapacitu na satelitu Intelsat 15 (IS-15), který pracuje na pozici 85 stupňů východně.
Intelsat 15 zahájil komerční provoz v minulém měsíci.
Qtel bude využívat kapacitu k rozšíření své mezinárodní konektivity a poskytne portfolio služeb pro své velkoobchodní a podnikové zákazníky na Středním Východě.
"Kapacita poskytovaná prostřednictvím této smlouvy pomůže zajistit rychlý růst našich mezinárodních služeb v celém regionu
," řekl Ahmed Al Derbesti, výkonný ředitel, International Services, Qtel.
"S Qtel jsme získali tři přední poskytovatele telekomunikačních služeb na Blízkém východě
," řekl Jean-Philippe Gillet, Regional Vice President Intelsatu pro Evropu a Střední Východ. "Kapacita na IS-15 je ideální pro distribuci on-demand služeb, včetně širokopásmových sítí, pro podnikové aplikace, IP trunking, pro připojení k internetu, video služby a pro DTH
."
Reklama
Neřešte digitalizaci! Digitální kabelovka Vám to vyřeší a přidá řadu kanálů navíc. Nyní sleva 50%.
Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
O webu parabola.cz, RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-line, Dovolená u moře, MediaShow.cz, Bazény Satelity