3sat HD od ledna 2013?
| redakce | tiskNěmecký kulturní kanál 3sat zvažuje možnost spuštění vysílání ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Podle lokálních informací je start HD verze stanice stanoven na 1. ledna 2013. Vše ale závisí na dostupnosti materiálů v HD kvalitě a rozvoje trhu v této oblasti.
3sat je společným projektem stanic ZDF, ORF, SRG SSR idée suisse a ARD. Stanice 3sat je šířena prostřednictvím kabelových a satelitních sítí a také v DVB-T.
Volné vysílání 3sat je možné v digitálním přenosu sledovat ze satelitu Astra 1H (19,2°E)
technické parametry:
• Astra 1H (19,2°E), freq. 11,953 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK, FTA
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Zázraky přírody
20:00 Bitva o Británii
20:20 Superlov III
20:15 Zákony vlka (8)
20:10 Labyrint 3 (3)
20:05 Sejdeme se na Cibulce
20:30 Záhady tela
20:10 Anjeli strážni
20:10 Gól sezóny
20:20 V sedmém nebi