Quantcast

Dva nové transpondéry NTV Plus

| Martin Vyleťal | tisk

Ruská satelitní placená televize NTV Plus začala na satelitu Eutelsat W4 (36°E) testovat na dvou nových transpondérech. Kapacita obou transpondérů může posloužit k dalšímu rozvoji tamní placené televize.

Infokanál NTV Plus na třech kanálech se objevil na kmitočtech 12,073 GHz, polarizace levotočivá a 12,341 GHz, polarizace levotočivá, SR 27500, FEC 3/4. Všech šest kanálů je v rámci simulcryptu kódováno systémy Viaccess PC 2.5, Viaccess PC 2.6 a Viaccess PC 3.0.

NTV Plus je největší ruská pay-tv šířená ze satelitu Eutelsat W4 do západní části Ruska. Provozovatel nabízí placenou televizi také zájemcům na Ukrajině. Pro východní část Ruska nabízí operátor službu NTV Plus Vostok (NTV Plus Východ) vysílanou ze satelitu Bonum 1 (56°E).

zdroj: sat-digest.com





Reklama




Vybrané články