vydáno: 22.07.2008, 10:46 | autor: Martin Vyleťal
Na slovenské satelitní platformě Skylink došlo k zakódování testovacího obrazce připravovaného sportovního kanálu Slovenské televize (STV) Trojka. Zkušební obrazec složený z barevných pruhů a textové informace SLOVAK TELEVISION, 576.50i, STV3 je nyní zabezpečen kódovacím systémem CryptoWorks. K tomuto kanálu bylo připojeno jen jedno CAID 0D70, což patří novějším kartám Skylink s modrým potiskem.
Na starých bílých kartách Slovak Link program TROJKA (STV3) nebude k dispozici. Kanál bude používat jen novější generaci systému CryptoWorks a bude tedy k dispozici jen na novější verzi karet provozovatele služby. Majitelé starých bílých karet mohou požádat o bezplatnou výměnu, která je podmíněna odběrem některé z placených služeb - balíček MULTI na dobu alespoň jednoho měsíce nebo časově neomezený příjem balíčku českých programů (ČT1, ČT2, ČT24 -FTA, TV Prima - test). O potřebě vyměnit kartu kvůli STV3 byli diváci informováni dopisem.

Obrázek k článku: Test Trojky je již kódovaný. Nutná modrá karta SkyLink
Kanál TROJKA vysílá na platformě Skylink na satelitu Astra 1E (23,5°E), na kmitočtu 10,803 GHz, polarizace horizontální, SR 22000, FEC 5/6, DVB-S. Distribuci signálu na satelit bude zabezpečovat společnost MEDIA BROADCAST z německého Usingenu.
Trojka STV zahájí vysílání 8.8.2008 ve 14:00 hodin se startem olympiády v čínském Pekingu.
Reklama
Neřešte digitalizaci! Digitální kabelovka Vám to vyřeší a přidá řadu kanálů navíc. Nyní sleva 50%.
Parabola.cz (www.parabola.cz), stránky o satelitní, terestrické a kabelové televizi
Pošta | Reklama | RSS kanál, WAP stránky, Tip: Jízdní řády on-line, Dovolená u moře, MediaShow.cz, Bazény Satelity