Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink a ICE II.

Chtel bych navazat na pomerne vasnivou diskusi zde: https://www.parabola.cz/forum/topic-52771/

Vyvolavate zbytecne a nesmyslne emoce. Byl jsem pozadan firmou Skylink, abych uvedl veci na pravou miru. Jaka je nyni situace? Ano jsou urcite problemy s kompatibilitou ICE karet na nekterych prijimacich. O techto vecech Skylink vi a nepretrzite je resi! Prosime o trpelivost, neda se vyresit vse naraz. Mohu ubezpecit vsechny klienty Skylinku, ze se situace vyresi co nejdrive.

Jsou nahlaseny problemy typu, ze po registraci karty dojde k preruseni dekodovani na nekterych prijimacich pripadne na modulu SCM Eurocam Irdeto/Cryptoworks (vyrobce Smardtv). Jde o chybu firmwaru. Je zapotrebi si uvedomit, ze pri registraci karty se vytvari na karte tzv. sektory a prichazi zapisy opravneni na kartu. Karta se tak naplni patricnymi daty z EMM streamu, nektere firmwary nezvladnou takovyto objem dat, kdy se z panenske karty, ktera je temer prazdna, vytvari radne registrovana karta.

Skylink spolupracuje s vyrobci jednolivych produktu na naprave. Jake je nyni provizorni(!) reseni? Kartu je zapotrebi na chvili dat do prijimacu, kde problemy nejsou napr. Topfield SBI-2050 atd. nebo do modulu SMIT Irdeto/Cryptoworks. Pokud Vam karta nenaskoci lze samozrejme pozadat sveho prodejce - partnera Skylinku, ktery muze reaktivaci udelat prip. volat call centrum Skylinku.

Zadam timto vsechny ctenare, pokud maji problem s ICE kartou, aby uvedly TYP sveho prijimace nebo CI modulu a VERZI pouziteho firmwaru. Prosim nevytvarejte nesmyslnou debatu a prispejte zpetnou vazbou k vyreseni problemu.

Kazen a poradek je to hlavni!

007
Registrace: 10/2004
Příspěvků: 1 796
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 57
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

A proč přímo Skylink nevydá tiskovou zprávu ?
Možná proto že je to daleko horší než jen to vypustil toto krátké zprostředkované info . Já slyšel že ICE nefunguje normálně daleko typech víc tzv "ORIGINALNICH" a jimi doporučovaných přijímačích ......

showboy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 286
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

mne ide vyborne ,ja nemozem ani slovo povedat, na mojom opiku9900hdpvr ide ICE hd bez nedostatkov R^ :8) ;) :) :)) :)))

Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE

wwwe
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 4 782
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

este dodavam aj na azbox usb 720 gb,ide taky bez problemov po regnuti facha ako hodinky :))) :)) :)

Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE

wwwe
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 4 782
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

Tohle je ale pozdě řešit . Tohle mělo být vyřešeno před nasazením těchto karet. Je to velice neprofesionální . Pokud bych se takto choval v zaměstnání tak mám výpověď.

Dukan
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 311
Odpověď v diskusním vlákně
 

showboy

K tiskove zprave zatim neni duvod. Slyset je na nic, potrebujeme konkretni informace ... je to obycejny technicky problem ...

Kazen a poradek je to hlavni!

007
Registrace: 10/2004
Příspěvků: 1 796
Odpověď v diskusním vlákně
 

re 007

Nezlob se na mě,tobě ty lidi nevolaj Rv ,dneska jsem byl svědkem Topfield TF 7700 HSCI a cw modul modrý rev 1,02.Ice 3krát za 10 min kodovaný program.Takže kompatabilita dokonalá :fuming: Já bych ice začal prodávat až budu mít jistotu že to valí jak má!!!A dávej majzla,od našich jsem lupnul orf ice,inspiroval mě D2MAC,čumím na orf HD 1 už hodinu a BEZ výpadku.Ten samej Topfield a modul :laughing: Jenže já v tom logu nevidím zádrhel.DM 8000 a oscam no problema :)))

Slibem nezarmoutíš,ačkoliv ti to nikdo neudělá lépe než já ti to slíbím!!!!

binladin2
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 236
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

No, měli by si vzít příklad ze svého holandského partnera a až do vyřešení problémů pustit své programy FTA.

polulin
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 2 534
Odpověď v diskusním vlákně
 

re:

To je pěkné,ale většiná lidí ,kteří si koupí kartu,tak nebudou řešit problémy,které vzniknou ,ne jejich chybou,to se mělo řešit,než se něco začalo prodávat,tím vznikli velké potíže prodejcům,kterým si lidé stěžují,že jim karta mrzne,nebo se jim resetuje přijímač.

over
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 221
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

Skylink už asi cítí odliv zákazníků k Cslinku, UPC nebo k romům.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

Dukan

Ver me ze testovani probihalo velmi dukladne, bohuzel odhalit veskere mozne priciny problemu neni mozne a nikoho ani ve snu nenapadlo, ze si prijimace ve chvili registraci neporadi s EMM daty. Komunikace byla OK, jak pri pridavani tak i odebirani opravneni jednotlivych produktu, problem je ale pri inicializaci karty ....

Kazen a poradek je to hlavni!

007
Registrace: 10/2004
Příspěvků: 1 796
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

A k čemu to jako bude dobré?? Prvně at si udělá Skylink pořádek ve svoji kuchyni!!!!

Panasonic vieruška TX-P42, AzBOX elite, atd..

Karlos1
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 955
Odpověď v diskusním vlákně
 

007

cituje : Kartu je zapotrebi na chvili dat do prijimacu, kde problemy nejsou napr. Topfield SBI-2050 atd. nebo do modulu SMIT Irdeto/Cryptoworks .

Tzn jestli jsme dobře pochopil , že všechny ostatní mají problémy ?
Samozřejmě jsme pochopil o co jde , ale dnes je středa a problémy jsou již několik dnů a když zavoláte na info linku tak Vám řeknou že problém je na vaší straně ve vaší krabičce ...nic víc ,ale možná se už to změnilo ..

showboy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 286
Odpověď v diskusním vlákně
 

007

A to jako neumí vydat prohlášení a kápnout božskou?Musí to po někom vzkazovat?
Na kdejakou pi....nu hned vydávají prohlášení a na tak zásadní věc mlčí a snaží se to zahrát do autu.,,My nic my muzikanti.Tak přesně tomu se říká profesionalita.
Myslím si tímto si jen uškodili.Kdyby hned oznámili co se děje a že se na tom pracuje mnoho lidí by to jistojistě pochopilo a nebyl by zde takový humbuk.Zatloukat Zatloukat tod nové heslo.

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

mne tieš ide mam orton 4060cx za 22€ ten ICE len tak olizuje :laughing: ;)

jopo166
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 1 673
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

Taky se musim pridat, pokud poskytovatel rika, ze nejaky prijimac jeden NO PROBLEM s novymi kartami, tak at to tak je! Proc ma prodejce porad neco testovat a hledat, v cem je problem!!!!! Toto jsem si uzil s UNI cteckami a ted jsem cekal, ze to bude vpohode, ale jak vidim, lehce jsem se spletl ... Uz jsem to tu nekde uvadel, Mascom MC 1101 CR + Skylink ICE. Vypadky kodovani co pul hodky, nekdy co par hodin ,,, To neni normalni.

Nick1612
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 279
Odpověď v diskusním vlákně
 

binladin2

Ale volaji, bohuzel ale ne jen obycejni MO. Je to neprijemne. Modry modul Philips, to jsem cekal je to predchudce SCM Eurocamu, diky za info. ORF pouziva Kapa karty, nikoliv Premium, proto to nemuze byt shodne chovani, i hlavicku EMM maji jako klasicky CRW.

Kazen a poradek je to hlavni!

007
Registrace: 10/2004
Příspěvků: 1 796
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

přesně na zak. podpoře z nás dělaj blbce , jestli máme katu dobře vloženou to sem do běla

Dukan
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 311
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

.... Jeste ze se daji porad sehnat stare karty pripadne CSLINK, ze ;-)

Nick1612
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 279
Odpověď v diskusním vlákně
 

007

Ještě si dovolím doplnit.
Citace:Ver me ze testovani probihalo velmi dukladne, bohuzel odhalit veskere mozne priciny problemu neni mozne a nikoho ani ve snu nenapadlo, ze si prijimace ve chvili registraci neporadi s EMM dat,,

pokud testy probíhali na jiných kartách, než ve skutečnosti šli do oběhu.Tak to může každý testovat a ladit Fw v přijímači 24 hodin denně a 365 dní v týdnu a vždy výsledek bude stejný 0. :laughing:

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

Neviem či je nick-007- platený agent Skylinku,ale takto neprofesionálne reagovať na sťažnosti ich abonentov.Tie karty ICE nemali uzrieť svetlo sveta a už vôbec nemali byť dané do predaja,skôr než sa overí ich funkcionalita vo všetkých STB na trhu.Výhovorky,neprofesionálny a darebácky prístup k zákazníkom,je obrazom fušerov v Skylinku.Hovorí sa, že psí štekot no neba nepočuť.Preto si všetky sťažnosti na karty odnesú zmluvný predajcovia a zákazníci si na nich schladia žáhu.keby som bol ja šéfom Skylinku(Towercomu),tak ten pracovník čo to po..l,by išiel zametať ulice.

DM-800 SE-DM-500SD-Golden Interstár-UNI-BOX-9060-Motor DIGIPOVER-SG-2100S,parabola Gibertini 100cm,točím kam chcem a kopa iných šuntov.

vladoholu
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 043
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

....Ver me ze testovani probihalo velmi dukladne, bohuzel odhalit veskere mozne priciny problemu neni mozne a nikoho ani ve snu nenapadlo, ze si prijimace ve chvili registraci neporadi s EMM daty. Komunikace byla OK, jak pri pridavani tak i odebirani opravneni jednotlivych produktu, problem je ale pri inicializaci karty ....
Hmmm, a to pri testech ta inicializace a registrace karty neprobihala? Co to tedy bylo za testy? Jestli to pujde soupnout do sachty?

skydedek
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nick1612

Stejný problém jako s Mascomem je i s doporučeným přijímačem Homecast S3000CR.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

lachtan

Testy probihali na stejnych kartach co jsou v obehu a mely je k dipozici vsechni partneri skylinku! To neni malo lidi.

Vidim, ze mnozi kaslou na mou prosbu, aby reagovali vecne, takhle se zadny problem nevyresi, jenom nadavanim a kritizovanim. Dekuji tem malo, co napsali svoje poznatky.

Kazen a poradek je to hlavni!

007
Registrace: 10/2004
Příspěvků: 1 796
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

Postup řešení na nové Ice karty pro arivy je na abforu.

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 779
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink a ICE II.

Jen doufam, ze Ti co nekritizovali a psali sve poznatky se taky dockaji brzke napravy...

Nick1612
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 279
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 57
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra