Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink ICE karty

Čekal jsem dnes vyjádření na parabole pana Glisníka, proč nastal tento problém s nefunkčností karet ICE v přijímačích a modulech.Jaké chystají opatření atd.a nic se neděje.Skylink se chová,jako by se nic nedělo a ani se jej to netýkalo..
Pro pana Glásníka a hlavně pro rejpaly,zde na parabole,karty ICE nefungují ani na přijímačích a modulech,které Skylink propaguje,jako certifikované pro příjem s kartou ICE (Topfild 6000CR).Hlavní je,že na krabici to mají velkým písmem červeně vytištěné Irdeto ICE.Na svém eshopu je vesele nabízí.Vždyť,vám nefunguje, ani to co vy osobně doporučujete,pro správnou funkčnost s ICE kartami. :fuming: :fuming: :fuming:

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Já jsem se zařídil jednoduše zákazníkum dám na výběr a když slyší o možných problémech berou raději CsLink.
;)

Dreambox,HD Box 9105+,NXP 256,Mystique SaTiX-S2 Sky V2 USB

satmam
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 971
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Ano Skylink v poslední době dělá jeden kopanec za druhým.I mě,již došla trpělivost.Nemám chut,řešit telefony od zákazníků, proč jim to nefunguje.I já od dnešního dne přecházím k CS Linku.

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Přesně tak Skylink si tímto vykopal hrob. Všichni v okolí co montují přešly na CsLink. A tímto jim přeji upřímnopu soustrast. :) Hlavně že mají podporu ,ale pro koho ??

Panasonic vieruška TX-P42, AzBOX elite, atd..

Karlos1
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 955
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Jedou ty nový karty vůbec na něčem jestli jo tak na čem :bigeyes:

slapet
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 1 710
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Takisto som oddnes začal ponúkať CS LINK.Mám iba jedny nervy.

igor74
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Karty Skylink ICE nebrat!

Standa2
Registrace: 5/2005
Příspěvků: 2 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Nejlepší paradox na celé věci je.Pokud zavoláte na jejich infolinku,okamžitý dotaz je jaký vlastníte přijímač?Pokud odpovíte název přijímače,který nemá originální čtečku Cryptoworks,ale s univerzální čtečkou okamžitě vše svedou na přijímač a hlavně nezapomenou zdůraznit,kdyby jste si koupili přijímače,které my doporučujeme tyto problémy neřešíte.Ohraná písnička operátorů,kterou je naučili.Bohužel tato písnička je nepravdivá.

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Já už ani nevím, jak dlouho to je, co jsem psal připomínku technikům Skylinku, aby se podívali na atypický formát EMM streamu pro ICE karty a sjednali případnou nápravu a sladili to do přesně takové podoby, jako používají všichni ostatní cryptoworksoví provideři.
Dodneška jsem nedostal odpověď a do streamu se asi taky nikdo z nich nedíval.
Dostali něco přednastavené od Irdeta, no, otázka je, jestli vůbec pořádně vědí, co vlastně dostali.
Přesně vím, co je třeba opravit, nikdo "nahoře" mě ale neslyší nebo slyšet nechce... :-/

Diskomfort je nositelem pokroku.

AlesHavel
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 908
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

:) jj, mlčí jak hrob. Takové vysvětlení se totiž hledá těžko. No ještě že máme na výběr.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

A ešte ich "technik" dodá, že 5 rokov upozorňovali na používanie prijímačov len s origo CRW. Ale to, že frčia vďaka viac ako miliónu príjimačov s conaxom a ICE čítačkou je fakt, že vďaka takým príjimačom sa vyšvihli k takým číslam. Najlepšie bolo keď ich technik na telefóne argumentoval tým, že ich štatistiky ukazujú, že sa predáva až 90% "certifikovaných" príjimačov Skylinkom. Čo ma teda fakt pobavilo. Veď minimalne 50% Openov, Opticumov a Fergusonov je v obehu. Najhoršie na tom všetkom je, že všetky ich kiksy si odnášajú ako bleskozvod od koncovych zákazníkov práve predajcovia, keď na infolinke prvé čo povedia, že máte blbej prijímač.

Klasikuš
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 10
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Největší jejich prasárna byla,že testovací karty,které Skylink posílal na doladění Fw pro přijímače,byli jiné,než finální karty. :bomb:

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

ICE HD ide VYBORNE

mam opensat9900hdpvr a FW 6.8.10 a skylink ICE hd,ide VYBORNE,bez sekania atd...ja si chvalim

Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE

wwwe
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 4 782
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Keď som sa pýtal, že na čo nám potom dali tie testovacie karty pár mesiacov pred zavedením ICE kariet, tak že vraj to bolo len pre testovanie origo Irdeto prijimačov. Dobrá halus...

Klasikuš
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 10
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Akorát jsem zvědav co budeme říkat až je bude letos zavádět cslink.Viz rozhovor v 7/2010 v Astra Newsletter p.Kličky.To budou další nářky.Takže nakonec přejdem všichni k digi.

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 786
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

To máš pravdu,ale to na tom nic nemění že tam maj bordel :)))

Panasonic vieruška TX-P42, AzBOX elite, atd..

Karlos1
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 955
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

stejnou smlouvou s Irdetem má SkyLink a CsLink. Takže všichni jste ve stejné prd..., jenom CsLink nic neřeší a snaží se využít této situace.Kdejaká neznalá trubka bude vychvalovat teďka holandský CsLink Rv Irdeto Vás všechny oškube, jak se zbaví crypta a budete platit i za nahrávání přes USB :(((

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 885
Odpověď v diskusním vlákně
 

AlesHavel

Ahoj do jaké podoby by měli dát EMM streamu pro ICE karty? Pokud si tam našel chybu tak ji sem napiš. Snad to tady kluci ze Skylink čtou.

tons
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Taky trochu přispěji do mlýna. Koupil jsem si Homecast HS 2100, modul a Skylink ICE. Zatím sice šlape vše bez problému, ale čas od času v nepravidelných intervalech se objeví v EN hláška, že si karta není autorizovaná (ještě jsem ji neregistroval a neudělám to, přece nepřijdu zbytečně o 20 dní promo akce ne?). Hláška sice hned zmizí, ale při tom "rozkostičkuje" na okamžik obraz. Sice to není žádná katastrofa, ale když vám to udělá 7x, 8x za film, tak to naštve :)))

petr86
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 355
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

@petr86
Zkus i kartu od souseda. To může být tím střepem nebo i modulem.. ;)

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Jinak pro informaci od zavedení nových karet Skylink ICE jsem jich namontoval celkem dost. Většinou to byly satelitní přístroje značky Topfield 6000CR/SW 83, Homecast S3000 a bez problému vše funkční. Ani jeden uživatel,kterému jsem to instaloval se neozval.

tons
Registrace: 4/2008
Příspěvků: 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Neboj, cca za rok se ozvou kvůli zdrojům.. :)))

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

Za dva tri roky to už nikoho trápiť nebude.Kúpi nový origoš prímač vymení kartu za novú a šlape ďalej.V tom čase bude aj tak drvivá väčšina prímačov po záruke.Zmysel je prežiť tie roky s funkčným prímačom a CS Link je asi momentálne najlepšia voľba.

igor74
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 31
Odpověď v diskusním vlákně
 

Re: Tomik535

Já mám doma ještě jednu, rok starou kartu, takže nemusím honit souseda :) Stará karta mi tam běžela dva dny (čekal jsem až mi přijde Irdeto) a bez problémů. Zatím to neřeším, není to takový problém, spíš jsem chtěl přispět do diskuse ;) Uvidím, co bude po registraci...

petr86
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 355
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink ICE karty

za posledne tyzdne som predal stovky kariet Skylink a problem nastal iba ak zakaznik zabudol zaregistrovat kartu ...po registracii na 21 den mi karta nabehla v module Irdeto/crw alebo aj v obycajnom Openboxe akurat som musel dlhsie pockat ...asi 3x som musel volat nech ju spustia v skylinku.Je vsak pravda,ze do Ortonov a pod. prijimacov uz teraz predavam radsej iba CsLink,co je pre Skylink urcite skoda...Pre Cslink to je urcite motivacia do dalsich tyzdnov,ved ja som za posledne 2 roky predal max. 2-3 karty Gital/Cslink oproti stovkam Skylink a teraz... len dnes viac ako 20 Cslink,co si pytali sami zakaznici bez mojho odporucania...a to uz pominul ten hlavny zaujem...

satelit1
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 139
Odpověď v diskusním vlákně
 

tons

Koho tady chceš krmit.Tak si zapni Topfilda a hodinu jej nech běžet a nepřepínej.Neznalí tady možná krmit můžeš mě ne.Na darmo jsem,zde toto téma nezakládal.Vždyt i výhradní dovozce Topfildu do ČR přiznal chybu a spolupracuje údajně s firmou SkyLink na novém Fw,který by měl být cirka do konce týdne.
Ty mě přesně připomínáš chování této firmy hrát mrtvého brouka.Ty budeš na 99% zaměstnanec Skylinku. :fuming:

Nepijte vodu!!! Souloží v ní ryby ! PS: a srát též nechodí na břeh.

lachtan
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 1 650
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 61
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra