Quantcast

O webu Parabola.cz

Server Parabola.cz je informační server pro všechny příznivce televizního a rozhlasového vysílání. Na stránkách je věnován prostor tématice satelitního vysílání a příjmu. Okrajově se věnujeme i problematice kabelového vysílání a příjmu terestrických TV a R programů.

Historie serveru Parabola.cz sahá až k roku 2000. Koncem srpna byl spuštěn testovací provoz a začátkem září 2000 oficiální provoz českého serveru o satelitním vysílání a příjmu. Za poměrně krátkou dobu se server Parabola.cz stal nejnavštěvovanějším ryze českým satelitním portálem. Obliba serveru Parabola.cz stále roste. Dokazuje to stále se zvyšující návštěvnost serveru a ohlasy našich čtenářů.

Zavedený, navštěvovaný a úspěšný server Parabola.cz tak nabízí všem prodejcům satelitní a anténní techniky - a nejenom jim - prostor pro jejich propagaci.

Přístupy na stránky parabola.cz

Stránky Parabola.cz můžete navštěvovat několika cestami - buď přímo z prohlížečů www stránek v počítačích, laptopech, noteboocích a přenosných zařízeních po zadání adresy www.parabola.cz. Další cestou k získání informací o novinkách na webu parabola.cz je sledování RSS kanálu z adresy http://rss.parabola.cz za pomocí příslušné čtečky. Do třetice můžete využívat také WAP stránky (=Wireless Application Protocol), které jsou určené pro prohlížení na mobilních telefonech. Stránky najdete na http://wap.parabola.cz.

RSS výpis článků parabola.cz Obrázek - Možná podoba RSS výpisu novinek webu parabola.cz