Quantcast

Chcete nám napsat? Zde jsou naše kontakty!

Parabola.cz není provozovatelem satelitních platforem Telly, Nová Digi TV SK, freeSAT by Skylink, Skylink, Magio Sat, Fotelka a Antik Sat. Dotazy a požadavky směřujte k provozovatelům těchto služeb.

Upozorňujeme čtenáře, že nemůže poskytovat e-mailové a jiné kontakty na autory článků a čtenáře z diskusního fóra. Nežádejte o nás tyto kontakty. Nemůže Vám být vyhověno (viz. ochrana osobních údajů - GDPR).
K dotazům využívejte naše diskusní fórum. Děkujeme Vám za pochopení.

REDAKCE - redakce*parabola.cz

Kontakt redakce využívejte pro objednávku reklamy, nabídku spolupráce a zasílání tiskových materiálů, které souvisí s problematikou satelitní, terestrické a kabelové televize a rozhlasu.

WEBMASTER - webmaster*parabola.cz

V případě technických problémů s načítáním stránek parabola.cz kontaktujte webmastera.

ŠÉFREDAKTOR - Martin Vyleťal, telefonní kontakt: +420 608 078 919

Telef. kontakt není určen pro dotazy. Využívejte je pro připomínky a náměty ke stránkám parabola.cz a pro jednání ohledně spolupráce. Volejte, prosím, v pracovní dny mezi 11. a 15. hodinou. V případě, že se nedovoláte, prosím, zavolejte později v rámci stanoveného časového intervalu. Prosím, respektujte uvedený časový rozsah.

Chcete-li podpořit server parabola.cz, můžete na svůj web umístit následující ikonku, která je ve formátu GIF a v rozměrech 88x31 px. Máte-li zájem o bannery v jiných rozměrech, napište na adresu redakce.

ikona Parabola.cz - rozměr 88x31 (formát GIF)

PROVOZOVATEL WEBU - Martin Vyleťal, Šibeňák 891, 506 01 Jičín, e-mail: redakce@parabola.cz, IČO 72907495