Široká nabídka DVB-T antén

Moderátorka Alexandra Mynářová se vrací na obrazovku

| redakce | Tisk

Bývalá moderátorka zpravodajství České televize Alexandra Mynářová posílí tým Našich zpráv na Televizi Barrandov. Zkušená moderátorka zasedne poprvé do zpravodajského křesla ve středu 23. března. Jejím partnerem bude moderátor Petr Převrátil.

Naše zprávy patří dlouhodobě mezi nejsledovanější pořady Televize Barrandov. A zapojení tak profesně zkušené moderátorky, jakou Alexandra Mynářová je, ještě více zvýší kvalitu a atraktivitu naší zpravodajské relace,“ vysvětluje Jaromír Soukup, předseda představenstva společností Barrandov Televizní Studio a Empresa Media.
Obrázek k textu: Moderátorka Alexandra Mynářová se vrací na obrazovkuObrázek k textu: Moderátorka Alexandra Mynářová se vrací na obrazovku

Alexandra Mynářová patřila mezi nejoblíbenější tváře České televize. Diváci ji znají mimo jiné z ranního Studia 6, ze zpráv na kanálu ČT24 nebo z Událostí v regionech. Zkušenosti má také ze svého působení v Českém rozhlase.

Moderování Našich zpráv beru jako další posun ve své kariéře. Vím, že TV Barrandov nabízí kvalitní zpravodajství, proto jsem nad nabídkou dlouho neváhala. Přišla ve chvíli, kdy jsem uvažovala, že se po mateřských povinnostech opět vrátím k práci moderátorky zpráv,“ prohlásila zkušená moderátorka, která ještě loni vystupovala pod svým dívčím jménem Nosková.

Dvaatřicetiletá Alexandra Mynářová je vystudovanou právničkou, na začátku kariéry se věnovala pracovnímu právu. Mezi její záliby patří divadlo a opera, ve volném čase ráda sportuje a cestuje, je vdaná a má 10 měsíčního syna Vratislava.

zdroj: TVB