Quantcast

Download souborů

DreamBoxEdit 7.2.0.0

DreamBoxEdit 7.2.0.0Legendární editor settingů a bukletů pro přijímače s linuxovým operačním systémem Enigma 2. Je založen na programu DreamBoxEdit od LIamaware. Autor původního setting editoru uvolnil vedle samotného software i zdrojové kódy a vývoji populárního editoru se nyní věnuje Gunnar. Instalátor obsahuje 32 i 64bitovou verzi Dreamboxeditu, takže uživatel může využít i možností moderních operačních systémů MS Windos..

Dreamboxedit je určen k modifikaci settingu, vytváření a editaci uživatelských bukletů, které ulehčují ovládání přijímače.

Dreamboxedit je multijazyčný editor. S uživatelem může komunikovat nejenom anglicky a německy ale rovněž i česky. Editor umožňuje jednoduše aktualizovat soubor satellites.xml na základě nově přidaných multiplexů. Díky této funkci bude prohledávání nových multiplexů přiště jednodušší. Dreamboxedit rovněž obsahuje chybovou konzolu, ve které uživatele informuje o případných chybách v settingu.

Ačkoliv je v názvu Dreambox, je editor určen nejenom pro přijímače s touto značkou ale i pro další E2 přístroje.
archív ve formátu ZIPInformace o souboru:

licence: freeware
autor: Gunnar
systém: MS Windows
datum:
velikost: 8 900 kB

stáhnout DreamBoxEdit 7.2.0.0


UPOZORNĚNÍ
V případě, že u archívu uvádíme formát PDF, budete potřebovat k prohlížení elektronického dokumentu volně šířitelný program Adobe Acrobat Reader, minimálně verze 4 (naleznete jej na webu www.adobe.com). V nižších verzích programu zde publikované PDF soubory nebudou korektně zobrazeny.
• Stahováním (nejen) souborů na této stránce potvrzujete, že souhlasíte s kopírovacími právy, které jsou následující (vztahuje se ke všem souborům na webu http://www.parabola.cz/):
• soubor(y) budete používat jen pro své soukromé účely - tzn. že nebude soubory dále šířit, modifikovat a veřejně distribuovat
• akceptujete, že se vzdáváte jakýchkoliv práv na náhradu vzniklé škody způsobené samotným rozbalením souboru, příp. jeho používáním.
Vaše redakce Parabola.cz.