Quantcast

Download souborů

E-Channelizer 4.0.1

E-Channelizer 4.0.1Málo známý ale velmi povedený editor settingu pro linuxové přijímače s operačním systémem E2. Netradiční layout programu nabízí všechny funkce, které potřebuje uživatel k úpravě settingu. Vedle transferu z/do přijímače umožňuje programy upravovat, mazat a nastavovat k nim vybrané příznaky, vytvářet uživatelské buklety, přidávat, upravovat, mazat transpondéry.

Editor E-Channelizer lze propojit s picony, tj. logem programů a spravovat uložené programy. Nová verze podporuje parametry multistreamů, přehrávače GstPlayer a ExtePlayer3.

E-Channelizer je multijazyčný editor. Může komunikovat s uživatelem v angličtině, němčině i v řadě dalších jazycích. Nově je k dispozici i český překlad.
archív ve formátu ZIPInformace o souboru:

licence: freeware
autor: Sayyid A.
systém: MS Windows
datum:
velikost: 10 476 kB

stáhnout E-Channelizer 4.0.1


UPOZORNĚNÍ
V případě, že u archívu uvádíme formát PDF, budete potřebovat k prohlížení elektronického dokumentu volně šířitelný program Adobe Acrobat Reader, minimálně verze 4 (naleznete jej na webu www.adobe.com). V nižších verzích programu zde publikované PDF soubory nebudou korektně zobrazeny.
• Stahováním (nejen) souborů na této stránce potvrzujete, že souhlasíte s kopírovacími právy, které jsou následující (vztahuje se ke všem souborům na webu http://www.parabola.cz/):
• soubor(y) budete používat jen pro své soukromé účely - tzn. že nebude soubory dále šířit, modifikovat a veřejně distribuovat
• akceptujete, že se vzdáváte jakýchkoliv práv na náhradu vzniklé škody způsobené samotným rozbalením souboru, příp. jeho používáním.
Vaše redakce Parabola.cz.