Quantcast

Download souborů

Přehled digitálních satelitních televizních stanic

Potřebujete mít přehledy televizních programů na jednotlivých satelitech stále u sebe v místech, kde není možné se připojit k internetu pro online přehledy? Pak tento dokument ve formátu PDF je určen právě pro Vás. V rámci ZIP souboru najdete dva PDF soubory s přehledy programů na satelitech v Ku pásmu od pozice 90°E po 58°W.

Soubor digital.pdf přináší přehledy programů po jednotlivých stránkách, zatímco digital2.pdf nabízí zhuštěný výpis programů 4 stránky přehledů na jedné stránce v PDF. Z pohledu obsahu se jedná o dvě identické verze, které se liší způsobem zobrazení.

Pravidelně aktualizované přehledy programů na jednotlivých satelitech najdete online v sekci Přehledy.
archív ve formátu ZIPInformace o souboru:

licence: freeware
autor: parabola.cz
systém: nezávislý
datum:
velikost: 564 kB

stáhnout Přehled digitálních satelitních televizních stanic


UPOZORNĚNÍ
V případě, že u archívu uvádíme formát PDF, budete potřebovat k prohlížení elektronického dokumentu volně šířitelný program Adobe Acrobat Reader, minimálně verze 4 (naleznete jej na webu www.adobe.com). V nižších verzích programu zde publikované PDF soubory nebudou korektně zobrazeny.
• Stahováním (nejen) souborů na této stránce potvrzujete, že souhlasíte s kopírovacími právy, které jsou následující (vztahuje se ke všem souborům na webu http://www.parabola.cz/):
• soubor(y) budete používat jen pro své soukromé účely - tzn. že nebude soubory dále šířit, modifikovat a veřejně distribuovat
• akceptujete, že se vzdáváte jakýchkoliv práv na náhradu vzniklé škody způsobené samotným rozbalením souboru, příp. jeho používáním.
Vaše redakce Parabola.cz.