Quantcast

Download souborů

encoding.conf soubor - podpora CZ/SK znaků v EPG

Máte-li multimediální set top box Dreambox, VU+ či jiný přijímač s linuxovým operačním systémem E2, můžete jej nakonfigurovat tak, aby dokázal korektně zobrazit české a slovenské znaky v EPG (elektronický programový průvodce) u programů paketů Skylink, freesat by UPC Direct, Nová Digi TV, Magio Sat, Flix TV a Antik Sat, které používají znakovou sadu ISO-6937.

Postup není vůbec sloužitý. Stačí stáhnout přiložený archív a soubor encofing.conf umístit do příslušného adresáře (umístění se liší podle použité Enigmy). Po restartu přijímače se budou zobrazovat správně znaky v EPG na programech paketů Skylink, freeSAT by UPC Direct, Nová Digi TV, Magio Sat, Antik Sat a Flix TV. Soubor vyřeší pokaženou diakritiku v EPG.

Aktualizace souboru enconding.conf již nevydáváme. Můžete si ale v sekci Přehledy automaticky vygenerovat tento soubor pro všechny platformy, včetně DVB-T/DVB-T2.
archív ve formátu ZIPInformace o souboru:

Soubor není k dispozici.


UPOZORNĚNÍ
V případě, že u archívu uvádíme formát PDF, budete potřebovat k prohlížení elektronického dokumentu volně šířitelný program Adobe Acrobat Reader, minimálně verze 4 (naleznete jej na webu www.adobe.com). V nižších verzích programu zde publikované PDF soubory nebudou korektně zobrazeny.
• Stahováním (nejen) souborů na této stránce potvrzujete, že souhlasíte s kopírovacími právy, které jsou následující (vztahuje se ke všem souborům na webu http://www.parabola.cz/):
• soubor(y) budete používat jen pro své soukromé účely - tzn. že nebude soubory dále šířit, modifikovat a veřejně distribuovat
• akceptujete, že se vzdáváte jakýchkoliv práv na náhradu vzniklé škody způsobené samotným rozbalením souboru, příp. jeho používáním.
Vaše redakce Parabola.cz.