TV program: TV tipy

Parabola.cz vybírá filmy z hlavních volných a placených programů

Parabola.cz přináší svým čtenářům programové tipy z hlavních českých a slovenských volných a placených televizních programů. Vybíráme filmy, které stojí za shlédnutí v rozšířeném hlavním vysílacím čase, tj. od 18. hodiny do jedné hodiny po půlnoci. TOP 5 filmů z denní nabídky Vám na tomto místě přinášíme každý den. Pod tímto textem můžete přepínat mezi tipy na volně vysílaných programech (FREE TV) a placenými kanály (PAY TV).


Romantický film, USA. Réžia M. Brest.

Hrajú: B. Pitt, A. Hopkins, C. Forlaniová, J. Weber.

• Nikto nezomrie, ak miluje. Will Parrish, mediálny magnát je milujúci otec. Jedno ráno sa dostane do kontaktu s Joe Blackom, smrťou v ľudskom tele. Smrť si prišla po Willa, no zamilovala sa do jeho dcéry...

• Krátko pred jeho 65. narodeninami navštívi známeho mediálneho magnáta Williama Parrisha (Anthony Hopkins) tajomný hosť, istý Joe Black (Brad Pitt). Neprišiel len tak, má tu dôležitú povinnosť... Joe je totiž Smrť v ľudskej podobe a jeho úlohou je odviesť Williama na večnosť! Stane sa však niečo nečakané - Joe Williamovi navrhne, že jeho život ušetrí dovtedy, kým sa mu bude dariť udržať ho v dobrej nálade. A prekvapený William v nádeji, že sa mu tak možno podarí dokončiť jeho celoživotné dielo, neuvážene súhlasí, nemysliac na možné následky... Komplikácie na sebe nenechajú dlho čakať. Joe, ktorému sa ľudstvo a všetko s ním spojené evidentne páči každým dňom viac a viac, sa totiž zoznámi s Williamovou dcérou Susan (Claire Forlani) '- a vďaka nej Smrť po prvý raz spozná sladko-trpkú chuť lásky...
MarkízaMarkíza
Zoznámte sa, Joe Black
Meet Joe Black
Rok: 1998
30.05.2020 22:45
DUOSlovenskyod 12 rokůfull HD


Hluboko v karpatských horách stojí proti Draculovi osamělý bojovník Van Helsing. Legendární lovec přízraků přijíždí na pokyn tajného spolku do Transylvánie, aby přemohl krvežíznivého svůdníka. V boji proti hraběti Draculovi se staví po bok nehrožené Anně Valerious, aby její rodinu zbavil po generace trvající kletby... Americký film.

Hrají H. Jackman, K. Beckinsale, R. Roxburgh, D. Wenham a další. Režie S. Sommers

• Legendární lovec přízraků Van Helsing je vyslán do Transylvánie, aby přemohl krvežíznivého hraběte Draculu. Gabriel Van Helsing, bratr slavného profesora Abrahama Van Helsinga, je jako agent ve službách Vatikánu vyslán do tajemné Transylvánie, kde se nebezpečí objevuje se západem slunce a příšery nabývají podoby nejděsivějších nočních můr. Van Helsing má za úkol pomoci cikánské princezně Anně zničit nebezpečného hraběte Draculu, a zbavit tak její rodinu po generace trvající kletby. Hrabě před svou smrtí uzavřel dohodu s Luciferem, což mu zajistilo nesmrtelnost. Potřebuje ale ještě Frankensteinovo monstrum, aby oživil své děti, rozseté po celém světě. S jejich pomocí chce nastolit hrůzovládu a podmanit si celou lidskou civilizaci. Při jednom ze zápasů je Gabriel pokousán vlkodlakem, kterým se po prvním úplňku sám stane. Jedině v podobě vlkodlaka má Van Helsing šanci Draculu zabít.
NovaNova
Van Helsing
Rok: 2004
Délka: 117 minut
30.05.2020 22:25
full HD


Zámožná Anna prožila skoro celý dosavadní život v psychiatrické léčebně. Teď začíná znovu jako novomanželka slavného spisovatele detektivek na téměř opuštěném ostrově. Tam ale odhalí tajemství smrti jeho bývalé ženy a začne se bát o svůj vlastní život... Americký thriller.

Hrají C. Shroederová, K. Minterová, K. LeBlanc a další. Režie F. O. Ray

• Půvabná Anna se stává nevěstou slavného a tajuplného spisovatele a nastěhuje se k němu na opuštěný ostrov odříznutý od okolní civilizace. Tak začíná napínavý thriller, ve kterém hlavní hrdinka odhaluje tajemství manželovy mrtvé bývalé a propadá strachu, že se stane jeho další obětí. Podaří se Anně zjistit, kde leží zakopaná pravda, a zachránit se před záhubou?
Prima LOVEPrima LOVE
Pobřeží smrti
Deadly Shores
Rok: 2017
Délka: 83 minut
30.05.2020 20:00
Premiérafull HD


Film Petra Solana z roku 1962. Réžia: Peter Solan.

Hrajú: Štefan Kvietik, Manfred Krug, Valentina Thielová, Józef Kondrat, Marian Edwin, Gerhard Rachold.... Československo

• Film Boxer a smrť priniesol nový pohľad na tému degradácie človeka v období fašizmu. Rozpráva tragický príbeh jednotlivca, ktorého jedinou šancou na záchranu života je prijať pravidlá boxerskej hry s veliteľom koncentračného tábora. Film konfrontuje moc a fyzickú silu s mravnými hodnotami jednotlivca a jeho zodpovednosťou voči nevinným obetiam útlaku.
DvojkaDvojka
Boxer a smrť
Rok: 1962
Délka: 103 minut
30.05.2020 20:40
černobíleReprízaod 12 rokůfull HDaudio description


Anna převzala po rodičích vedení farmy. Aby vše zvládla, rozhodla se pro jasný plán... Najde si muže, který jí se vším pomůže. Německý romantický film.

Hrají F. Woll, S. Kampwirth, L. Reisinger, P. Kelling, S. Schauer a další. Režie S. Tafel
Kino BarrandovKino Barrandov
Utta Danella: Ideální manžel
Utta Danella: Von Kerlen und Kühen
Rok: 2014
Délka: 89 minut
30.05.2020 20:00
← Zpět na TV program