TV program: TV tipy

Parabola.cz vybírá filmy z hlavních volných a placených programů

Parabola.cz přináší svým čtenářům programové tipy z hlavních českých a slovenských volných a placených televizních programů. Vybíráme filmy, které stojí za shlédnutí v rozšířeném hlavním vysílacím čase, tj. od 18. hodiny do jedné hodiny po půlnoci. TOP 5 filmů z denní nabídky Vám na tomto místě přinášíme každý den. Pod tímto textem můžete přepínat mezi tipy na volně vysílaných programech (FREE TV) a placenými kanály (PAY TV).


Chloe došla trpělivost s její životní láskou a ukončila vztah rozchodem. Když Eric skutečně dospěje a Chloe by se k němu vrátila, je už ale zasnoubený s jinou... Americký romantický film.
Hrají A. Angelisová, J. Hutch, T. Beaudoin a další. Režie B. Herzlinger

Ani po deseti letech vztahu Erik pořád nedozrál do muže, kterého by Chloe chtěla mít. Aby ho trochu nakopla, rozhodne se s ním rozejít. Věří, že se Erik sebere a nakonec za ní přileze zpátky. O šest měsíců později jdou spolu na večeři a Nick má velkou novinu: za týden se bude ženit! Chloe potřebuje od všeho pauzu, a tak si bere dovolenou. Jenže když dorazí na místo, potkává tam Erika i se snoubenkou. Svatba se bude konat v tom samém hotelovém resortu. Chloe nezbývá, než přesvědčit manažera hotelu, aby sehrál roli jejího nového přítele a přinutil Erika žárlit. Jenže se jí to vymyká z rukou. Chloe se musí rozhodnout, jestli je připravená hodit minulost s Erikem za hlavu a dát šanci někomu úplně novému.
Prima MAXPrima MAX
Milenec na záskok
Love´s Last Resort
Rok: 2016
Délka: 84 minut
17.09.2019 18:10
full HD


Komedie o třicátnících hledajících únik ze stereotypů i neměnnosti svých životů. Distribuční film České televize.
Hrají: S. Babčáková, J. Žáček, Z. Onufráková, V. Neužil, P. Štorková, M. Kern, J. Havelka, J. Plesl, L. Žáčková, H. Čočková a další. Kamera M. Kaboš. Scénář a režie J. Rudolfová

Jsou dlouholetí přátelé a postupně se všichni přestěhovali z Jablonce do Prahy. Po společném setkání na večírku v jejich rodném městě je jim jedno jasné - vědí, co v životě nechtějí, ale zároveň ještě nepřišli na to, co by chtěli. Zatímco první z mladých žen se snaží urputně otěhotnět, druhá pije o něco víc, než je "společensky" přijatelné, třetí zjišťuje, že žije v manželství s tyranem. O nic lépe na tom není ani trojice mladých mužů - jeden studuje devátým rokem vysokou školu a jeho přítelkyně ho podvádí se svým bývalým, další čeká na příležitost, jak sdělit matce, že je gay, a třetí neváhá konzultovat své trable s psychiatrem. Na řadu tak přichází dávný nápad - společný život na statku, po kterém kdysi všichni tak toužili. Vyjde jim tenhle nový pokus o štěstí?
ČT 2ČT 2
Zoufalci
Rok: 2009
Délka: 102 minut
17.09.2019 22:45
SKRYTÉ TITULKYfull HDaudio description


Nejlepší pilot námořního letectva Charlie Sheen odešel před lety mezi indiány. Podaří se veliteli základny nalákat Měkkou tlapičku zpět, aby uskutečnil tajnou operaci Spící lasička? Americká bláznivá komedie.
Dále hrají C. Elwes, V. Golinová, L. Bridges a další. Režie J. Abrahams

Skvělá parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Nadporučík James Block vyhledá pilota stíhačky Toppera Harleye v indiánské osadě, aby ho přivedl zpět k letectvu. Topper byl vyhozen pro neposlušnost, jelikož zavinil zničení stíhačky. Topper se navíc dosud nevyrovnal s chybou svého otce, kterému dává letectvo za vinu smrt jiného pilota... Topper se vrací do výcviku, ale musí se vyrovnat s chybami svými i s chybami svého otce, jelikož mu je všichni připomínají. Musí poslechnout rozkaz a podrobit se psychiatrickému vyšetření u doktorky Ramady Thompsonové. Ramada mu chce zakázat létání, ale nakonec to neudělá, protože se do něj zamiluje. Chystá se nová letecká akce a jejím velením je pověřen admirál Thomas Benson, který neví, co má dělat. Jeho pobočníkem je James Block, kterému záleží na nezdaru letecké akce, je totiž je domluvený s výrobci stíhaček Rockman na sabotování, aby mohli prodat své stíhačky vojsku. Topper zůstane u Ramady přes noc a zaspí. Pilot Padák, který byl právě z letectva vyhozen kvůli vadě očí, se rozhodne Toppera zastoupit. Při cvičení zahyne pilot Mrtvola a Topper chce odejít z letectva. To mu ale Ramada rozmluví. Cvičení skončilo a piloti se přemísťují na letadlovou loď, odkud mají druhý den vzlétnout do akce: zničit továrnu na jaderné zbraně. James Block sdělí pilotům jejich cíl a jako velitele určí Toppera, protože ví, že se stačí do vysílačky zmínit o jeho otci a Topper nebude schopný dál pilotovat. Na letadlové lodi jsou i Wilson s Rosenerem, zástupci továrny Rockman, aby sledovali akci. Stíhačky jsou před odletem poškozeny...
Prima MAXPrima MAX
Žhavé výstřely
Hot Shots!
Rok: 1991
Délka: 82 minut
17.09.2019 20:00
SKRYTÉ TITULKYfull HD


Francúzska kriminálna miniséria. Réžia: François Velle Účinkujú: Anne Charrier, Pascal Elbé, Sophie Quinton, Camille Lou, Samuel Theis. Francúzsko.
JednotkaJednotka
Mama klame (5/6)
Rok: 2018
Délka: 52 minut
18.09.2019 00:50
SKRYTÉ TITULKYReprízaod 15 rokůfull HDaudio description


Životný príbeh muža, ktorý uskutočnil jeden z najvýznamnejších objavov 19. storočia, keď odhalil praveké maľby v španielskej jaskyni Altamira. Priekopnícky objav jaskynných malieb z doby kamennej v jaskyni Altamira v severnom Španielsku v roku 1868 však vyvolal rozporuplné reakcie náboženských a vedeckých kruhov vtedajšej doby. Španielsky šľachtic, právnik a amatérsky archeológ Marcelino Sanz de Sautuola v roku 1868 náhodne objaví paleolitické maľby v jaskyni Altamira, ktorá sa nachádza v Kantábrii na severe Španielska pri Biskajskom zálive. Sautuola sa snaží predstaviť svoj objav akademickému svetu, ale narazí na skeptické reakcie vedeckých a náboženských kruhov, a tiež na pokusy o diskreditáciu svojej osoby. Odborníci tvrdia, že jaskyne sú falošné a maľby niekto vytvoril na objednávku samotného Sautuolu, aby získal slávu a peniaze. Sautuola tak po zvyšok svojho života bojuje za pravdu, snaží sa dokázať, že maľby sú skutočné a obvinenia z falšovania, ktoré voči nemu vzniesli, sú lživé. Aj tak ho všetci považovali za podvodníka a uznanie sa mu dostalo až po smrti, keď boli odhalené ďalšie prehistorické maľby v jaskyni La Mouthe vo Francúzsku. Španielsko-francúzsko-britský životopisný historický film.
Hrajú: Antonio Banderas, Golshifteh Farahaniová, Rupert Everett, Clément Sibony, Pierre Niney, Nicholas Farrell, Henry Goodman, Tristán Ulloa, Maryam D´Abová, Javivi Gil Valle a ďalší. Réžia: Hugh Hudson
JOJ PlusJOJ Plus
Altamira
Finding Altamira
Rok: 2016
17.09.2019 20:15
Premiéraod 12 roků← Zpět na TV program