Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

O2 sport plus

Zdravím, měl jsem od června 2023 v akci předplacen na rok tento balicek za 239kc měsíčne.Ted jsem obdržel email s upozornenim ze O2 sport+ konci a novy balik sport premium uz bude stat od 28.2. 2024 399kc. Stalo se to nekomu z Vas taky, neda se to nejak reklamovat? Kdyz byla ta akce tak mi slibovali,ze timto usetrim 700kč.

bat
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 36
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 40
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 sport plus

Zajímavá a špatná informace :-( Já mám tento balíček O2 TV Sport Plus online od srpna a měsíčně platím také 239 Kč. Zatím mi ale žádný mail o zdražení nepřišel. Nebyla tam náhodou při objednávání garantována platnost ceny 1 rok? To už si ale nepamatuji.

jirka67
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 819
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 sport plus

Ja ho mám prave taky asi od toho srpna, byla tam garantovana rok platba 239kc mesicne po dobu 12-ti mesiců. Ted mam zaplaceno do 16.2.2024. Jsem zvedavy kolik se pak strhne 16.3. Myslim si ze s castkou 399kc to zkusim reklamovat, jinak to budu muset zrusit. JSOU TO SYČÁCI.

cituji: Dobrý den,
chtěli bychom Vás informovat, že ukončujeme poskytování tarifů O2 TV Sport Plus, což se týká i Vašeho tarifu. Z tohoto důvodu Vás počínaje dnem 28. 2. 2024 převádíme na nový tarif O2 TV Sport Premium. V novém tarifu naleznete nejméně 13 sportovních programů, cena tarifu je 399 Kč vč. DPH/30 dní. Pokud s touto změnou nesouhlasíte, můžete službu do 27. 2. 2024 bez sankce zrušit. Nadále platí, že služba je bez závazku a na webu www.o2tv.cz v Nastavení si ji můžete kdykoliv zrušit.

bat
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 36
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bat

normalne ti dojede predplacene predplatne a pak jdes dal. v cem je problem ? co na tom chces reklamovat ?

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bat

o tom ze se tento balicek rusi informovali uz v Listopadu.!

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bat

zrusit predplacene a garantovane predplatne nemuzou. jenze O2 si dela co chce. pozadoval bych splneni garance. a pokud ne ukoncuji smlouvu. jenze jim je to jedno. proste O2. 👎

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 sport plus

Já měl od léta také tento roční balíček, na konci roku mi po 5-ti letech vypršela platnost karty a banka poslala novou. Jenže tím pádem se přes GoPay už neodeslala pravidelná měsíční platba a rovnou pak přišlo oznámení o ukončení předplatného z důvodu nezaplacení a z O2 mi pak napsali, že pokračovat v předplatném už nejde, když platba neproběhla v termínu a mám si vybrat jiný tarif.

vlah
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 286
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlah

nj,ale mně platby odchazí pravidelně... :((

bat
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 36
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 sport plus

O2 TV jsou zlodějové 🤣🤣

behstrom
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 484
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 sport plus

Jinak dle dnešní zprávy na Mediáři zdraží O2 balíček Sport Max po zařazení NS 5,6 z 499 na 549 Kč. Obávám se, že ceny předplatného budou všeobecně stoupat i několikrát během roku. A dlouhodobá smlouva bude znamenat akorát nedostupnost některých sportovních soutěží kvůli změnám ve vlastnictví práv a obsahu stanic.

vlah
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 286
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 sport plus

Klasická zlodějina. Ale u kyslíka se přece není čemu divit Rv

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 188
Odpověď v diskusním vlákně
 

@William cz

přesně,kyslík už nikdy více!Nenápadně několikrát do roka vše zdražujou po 50 kč,ale ono se to časem pěkně načte ta sumička!A vrchol je teď co přišli s těmi novými tarify na net,všem za 599Kč idyž třeba mají rychlost 20mb/s a ještě s výpadky,nebo prostě jim to stačí.Tak těm to zvednou o 150kč,normální zlodějina toto!A to ještě nemluvím,když s nějakou jejich službou začnete mít problémy,to si s něma fakt užijete a nápravy se stejně nedočkáte a platit musíte plnou sumu,otřes z jejich strany.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 787
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 sport plus

Než mít O2, to bych radši šel dobrovolně do Výměny manželek.

Polasek
Registrace: 3/2021
Příspěvků: 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

O2 TV Sport Plus online

Mám zaplaceno do 16.2.2024 a zatím mě nic nepřišlo...

novic
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 155
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 sport plus

To už je na tom konkurence líp, nabízí minimální rychlost internetu 250 Mb/s a vice ve stejné technologií přenosu. Což je u O2 max hodnota těch 250 Mb mimo optické sítě. Navíc mají akci ne na 6 měsíců, ale na rok ještě za nižší cenu, pak za plno. Těch 599,. Kaček je opravdu dost. To jsem platil před dvanácti lety u O2 za internet v akci ještě v ADSL, kde to šlo maximálně do 12 Mb/s a to ještě záleželo na vzdálenosti od ústředny k přípojce zákazníka.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

Není se čemu divit ...

Koupili vysílací práva na cz hokej a na cz fotbal a to musí někdo zaplatit ... inflace, nárůst platů zaměstnanců, energie ...

A to jim končí práva na LM a některé fotbalové ligy. Premier League má O2tv jen do konce této sezóny ...

Čekám sportovní balíček za min 500 za měsíc

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 877
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: O2 sport plus

Když se řeší O2 TV, tak já sem zvědavý kdy můj účet převedou na 2.0, ptal jsem jich loni v červenci, odpověděli že to bude během srpna, uběhl půl rok a stále nic. :)))

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 796
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

buď rád že tě ještě nepřevedli....

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 787
Odpověď v diskusním vlákně
 

ivo2001

Já myslím, že to bude na těch 399,-. Už tak je to po zdražení u toho balíku premium. Za petibabu je to myslim u sport Max balíku. U konkurence to mám zatím s balíkem sport za 350,- i s pronájmem zařízení na dvě tv. Otázkou bude, zda se dohodnou na NS 5 a 6, tak pak by se to mohlo taky ještě změnit cenově o něco. O kolik by to bylo zatím netuším, ale odhaduju to o tu padesátku. Uvidím, zda si nechám jeste nějaký sport aktivovat u O2 TV po akci, kterou mám na dva mesice. Vzal jsem to na zkoušku kvůli kapr lize, když to teď budou zdražovat. Přinejhorším to nechám v základním balíku a českou ligu ozelim. Neměl jsem ji donedávna, tak mě to nějak vadit nebude. Stejně si myslím, že se časem během roku bude měnit cena za balíčky i u jiných operátoru o nějakou tu kacku v řádu nekolika desetikorun, když se zase změnily ceny za energii atd.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

tak ono uz to tam je SPORT MAX 500kc a STRIBRNA 550kc.

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

na vyzadani te prevedou do tydne. ono se tam lidem moc nechce. ale delaji chybu. O2 TV 2.0 je mnohem lepsi nez 1.0. 👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krokodyl

A na Archivu CZSK je o2tv 2.0 v pohode?

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 877
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

Jede OK :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 665
Odpověď v diskusním vlákně
 

O2 tv 2.0

Možná že v něčem O2 tv 2.0 je lepší než 1.0, v čem ale není je to, že ve dvojce nejdou uspořádat stanice ( sice už tu možnost chystají, ale to jí můžou chystat ještě několik let), a také jsou v 1.0 cesty, jak přetáčet reklamy na Primách. Ve 2.0 to už myslím nejde

chrdinka
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

na archivu CZSK ? tak to nevim co to je 😂

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Odpověď v diskusním vlákně
 

@chrdinka

usporadat stanice ? je tam neco jako pokus o OBLIBENE, ovsem ne zcela funkcni, nicmene oznacim si tech svych 5 oblibenych a oni se mi nastavi na zacatek seznamu, a to mi staci. 👍

krokodyl
Registrace: 9/2023
Příspěvků: 416
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 40
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra