Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

AB cryktobox 600 hd

Nedaří se mi stánout poslední sovt pro tento sat(vůbec žádný),jen pro AB 650 z Elana.sk.
můj soused má 4 AB saty doma a na chalupě své a souseda,AB 752 kombo,AB 650 hd,2x AB 600 hd a těch 2 650 mu poslední měsíce zpomalilo přepínání programů na 3-4 sek.Nejsou mím šálkem kavy tak prosím odborníky o radu,zda to může být starým sovtem a jak stáhnout poslední,aktuální.Díky za radu.Tu AB 650 HD jsem zvádl zdárně přehrát.

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 494
Odpověď v diskusním vlákně
 

cryptobox 600 hd

https://cryptobox.sk/podpora/

emsi222
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 200
Odpověď v diskusním vlákně
 

cryptobox 600 hd

přesně tam jako registrovaný jsem to hledal z uložené adr(ale staré),ale nedostal a teď to šlo !!OK

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 494
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AB cryktobox 600 hd

Nejnovější soft pro 752 HD na této stránce řeší nepříjemný efekt jeho předchůdce, a to restart boxu při přehrání nahrávky až do konce. Taky zase na chvíli funguje YouTube.
Je zapotřebí pro jistotu provést zálohu programů, softcamu pro pštrosa, ev. IPTV. Po natažení softu je nutné provést spoustu nastavení, jako autofascan on/off, Channel max, režim stanby, atp. Bacha nefunguje heslo 0000, vždy však funguje u Cryptoboxů 0852. Pak je možné nastavit heslo na 0000 a povypínat zámky menu, atd. Potom již spokojenost. Už schází jen priorita nahrávání při sledování internetových aplikací, nebo při pohybu v menu. Taky je nutné při časování více nahrávek v časovém překryvu dát pozor na nastavení vypnutí boxu po nahrání. Už jsem si zvykl dávat si Bacha (Händela zde ne).

krupino
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 715
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra