Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Karta Next Skylink

Aké sú prosím Vás podmienky? Je treba nové prijímače so zabudovanými kartami?

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 372
Odpověď v diskusním vlákně
 

Karta NEXT

Článok je na SKYLINKU,"karta NEXT za 4,40€/mes.

garbanka
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 780
Odpověď v diskusním vlákně
 

a co pak...

a co pak si to nemůžeš najít sám? 12ssec práce.....

Službu Druhá karta můžete získat pořízením satelitního přijímače / CA modulu s již zabudovanou satelitní kartou Viaccess Orca nebo Nagravision v našem e-shopu a její následnou registrací jako karta NEXT.

ofiko link na Skylink:
https://www.skylink.cz/televize-pres-satelit/balicky/druha-karta?psafe_param=1&gclsrc=aw.ds&gad_source=1

:dead: :dead:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 896
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta Next Skylink

Veď jasné, že si to viem nájsť... mám 2 karty, na jednej je balík kombi+ a na druhej mini a zaujíma ma či je možné tú kartu s balíkom mini preregistrovať na kartu Next, lebo nové prijímače sa mi akosi kupovať nechce. By som tam aj zavolal, len volať sa mi momentálne nedá :laughing: :laughing: :laughing:

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 372
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta Next Skylink

Ano dá se pře registrovat na kartu next ale jen telefonicky a je to trochu na delší dobu. Musíš je přemluvit ale de to také jsem to tak dělal a podařilo se.

Aplk
Registrace: 9/2013
Příspěvků: 9
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Aplk

Vďaka za odpoveď... toto som chcel vedieť R^

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 372
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Aplk

Právě jsem volal na Skylink, mám druhou kartu na účtu a chtěl jsem z ní udělat NEXT, na první kartě mám PREMIUM a slovnesky mluvící paní, mi řekla, že to nejde, snažil jsem se jí přemluvit ale bouhžel, modul se zabudovanou kartou se mi kupovat nechce, když mám kartu i CAM SMIT.

Sony KD-55XE9005 , DreamBox 8000HD

FAB5
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 388
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Montevideo

NE nejde to. z normalni karty nejde udelat NEXT karta. nekde si na bazaru kup hotovou kartu a pak si ji prevedes na svuj ucet a priradis ke svoji karte, ale je to strasne slozity a je to na dlouho.nejprve se musi vsechny tri karty dostat na jeden ucet, stara HLAVNI,NEXT,nova HLAVNI, pak se ta NEXT pres formular skylinku odparuje od stare hlavni, a priparuje na novou HLAVNI. a pak teprve tu novou hlavni a k ni prirazenou next prevedes na svuj ucet. uz jsem to takhle delal trikrat a fakt lahudka. a telefonicky to nejde. takze pokud na to mas cas a nervy muzes zacit.
nejlepe koupit uz dve hotove karty hlavni plus next najednou. a nebo muzes udelat next z noveho modulu nagra. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Karta Next Skylink

Páni, veľmi pekne ďakujem za odpovede R^

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 372
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra