Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Zhoršenie obrazu ČT každý deň v rovnaký čas

Ahojte, pri pozeraní ČT SPORT na Skylinku mi každý deň v rovnaký čas od 18:00 hod. do 18:30 hod. nastane zhoršenie kvality obrazu, je vidieť kompresné artefakty, pri rýchlom pohybe je vidieť výrazné obrysové rozostrenie a štvorčekovanie. Mimo tento čas je obraz v poriadku. Stretol sa niekto z vás s niečím podobným?
Ďakujem

Palo232
Registrace: 6/2023
Příspěvků: 36
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 69
Odpověď v diskusním vlákně
 

@DPetr, Varos107

Máte můj obdiv, že jste schopni utrácet energii v čím dál víc beznadějných debatách s bezmozky..., já už bohužel ne :crying: Držím palce R^

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zhoršenie obrazu ČT každý deň v rovnaký ča...

Mně to tady připomíná, že jsem na školení PŠM.. :)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 804
Odpověď v diskusním vlákně
 

@DPetr

No tak tady je nepsaným pravidlem,že si prostě tykáme bez rodílu známosti nebo věku.Navíc jsem také v duchodovém věku už 7 let.A vubec mě nevadí tykání od kohokoliv.Moje reakce byla pouze na to,jak se CT omlouvá a uvádí na pravou za svoje lživé tvrzení.A je jich poměrně dost.A doporučuji si dojít na další vakcinaci nebot je brzy budou opět likvidovat za hodně velké peníze. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 374
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Je to pravda, opíchaní se na další dávky těší i měsíce dopředu. Asi do těch vakcín zamíchali i hopsinky a trochu koksu.

DeNiro
Registrace: 6/2022
Příspěvků: 420
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

Musíš přece uznat, že ČT je lepší a možná i nejlepší TV když ne na světě, tak v Evropě určitě. A zaslouží si mnohem víc než ubohých 7 miliard Kč.
Za ty usmolené prachy by to nikdo jiný nedělal :-) Proto provolejme oněm Hrdinům kapitalistické práce třikrát sláva.

DeNiro
Registrace: 6/2022
Příspěvků: 420
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zhoršenie obrazu ČT každý deň v rovnaký ča...

V rámci objektivity ČT: Tak já už vím, proč ČT neodvysílala Carlsonovo interview s Putinem, paní Müllerová pravil Švejk.. :)))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 804
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

Budu vysielat az prenosy z jeho predvolebnych diskusii :laughing:

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 706
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

V rámci objektivity uvedlo pro Švejka ČT odkaz na originál interview, který zveřejnil moderátor Carlson: https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/svet/byvaly-moderator-fox-news-tucker-carlson-vyzpovidal-putina-ohledne-valky-na-ukrajine-345871 ;)

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 892
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

Odkazovaný link nepředkládá link na rozhovor s českými titulky, jak by se slušelo, ale ideologický výklad. V těch nejlepších tradicích ČT. :fuming:

DeNiro
Registrace: 6/2022
Příspěvků: 420
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

Nejdřív Carlson provede podobný rozhovor s Bidetem. Úvodem Bidet promluví o historii válek Spojených států amerických a vysvětlí nevyhnutelnost aplikace atomové pumy v Hirošimě a Nagasaki, agent orange ve Víetnamu a bílého fosforu v Srbsku. Mimo jiné.

DeNiro
Registrace: 6/2022
Příspěvků: 420
Odpověď v diskusním vlákně
 

@DeNiro

Ty si uplne mimo, ako vzdy.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 706
Odpověď v diskusním vlákně
 

@DeNiro

Která veřejnoprávní TV kromě ruské jej odvysílala s titulky nebo překladem? Dík za odkaz. Za odměnu odkaz na český překlad, snad se ti bude lépe spát:https://citarny.com/glosa/glosa-politika/tucker-putin-rozhovor-2024-cestina ;)

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 892
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zhoršenie obrazu ČT každý deň v rovnaký ča...

DeNiro je zvyklý na přežvýkání čehokoliv do českých titulků, dokonce i rusákovo kydů. Tomu se nelze divit, potom co zde předvádí za divadélko od IQ tykve pro IQ tykve.

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, UNAOHM EP3000

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 558
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Varos107

To jsi celý ty, argumentačně jsi nula, zato nadávat umíš skvěle. Gratuluji.

DeNiro
Registrace: 6/2022
Příspěvků: 420
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

Co se odvoláváš na jiné TV? Přece ČT je vzorem objektivity a nejlepší televize v Evropě, nebo ne? Tak to přece měli udělat v rámci své práce, a těch 7 miliard, když to mohou udělat i amatéři během jednoho dne a zadarmo.

DeNiro
Registrace: 6/2022
Příspěvků: 420
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Zhoršenie obrazu ČT každý deň v rovnaký ča...

Za to tvoje bezduché argumenty mají hodnotu...Na to je jakákoliv nadávka krátká. Hodnota IQ není nadávka, to je bohapustá realita. Werich to vyřkl přesně: s blbcem nelze vyhrát, ale bitvu nutno vést, abychom jí nebyli zaplaveni. Takže si kopej jak chceš, stejně (nevhodné slovo) dokážeš.

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, UNAOHM EP3000

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 558
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Varos107

Popravdě řečeno tvoje IQ 107, které sis dal i do nicku opravdu není nic moc. Útěchou ti budiž, že podobné prý má i náš pan president. A kam to s ním dotáhl - pravda měl k tomu i správný třídní původ a věděl vždy moc dobře odkud vítr fouká a co z toho kouká. Snad jej napodobíš a vezmeš to po něm?

DeNiro
Registrace: 6/2022
Příspěvků: 420
Odpověď v diskusním vlákně
 

@DeNiro

Vyhrál jsi. Nemohu ztrácet čas s člověkem, který neumí odpovědět na jednoduchou otázku. Argumentačně jsi jednička, můžeš vstoupit do politiky, tady je tě škoda. R^

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 892
Odpověď v diskusním vlákně
 

@RAFI007

Číst umíš a odpověď jsi dostal. Chceš-li znát weby TV, kde je rozhovor otitulkován, vyhledej si to na internetu sám - za obětované dopoledne se to dozvíš. Já to vědět nepotřebuji, komentuji jen ideologickou práci ČT, kde místo otitulkovaného rozhovoru dají jen to co se jim hodí, bez kontextu a doplní vlastními žvásty. Za tento styl "práce", je ČT 7 miliard ročně je málo a chce navýšení. Rv

DeNiro
Registrace: 6/2022
Příspěvků: 420
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 69
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra