Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

o2 tv box Netflix

Zdravím všechny kámoš mi donesl ten přijimač od o2 a chce tam dostat Netflix ofiko to nelze ,poradí někdo kde stáhnout funkční verzi a jak to tam dostat mám tam nainstalovaný file manager,v menu nelze povolit instalaci z neznámých zdrojů ale přes ten file manager by to mělo prý nějak jít o tam dostat ale opravdu nevím jak to tam dát říkal jsem mu ať si pořídí Teslu myslím že nějakou 800 a tam to jede vše nevím co se nechal od nich na tohle nalákat.Poradí někdo i trošku postup pokud to jde díky všem.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2 tv box Netflix

Ten box nema certifikaciu Netflix. Takze aj ked si to stiahnes napr. na apkpure a nejako to tam dostanes, s najvacsou pravdepodobnostou to fungovat nebude.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 707
Odpověď v diskusním vlákně
 

black13a

Díky za odpověď nainstalovat ano ale nešlo mi to spustit jen hlavní stránka jinak nic dál nejde ,třeba se někdo ještě ozve.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

Ja ten box nemam, cital som to iba niekde na forach, ze to nejde. Skus si nieco o tom vyhladat.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 707
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2 tv box Netflix

Kúp si Nokia 8010 a všetko ti pôjde ako má!!!

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 437
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2 tv box Netflix

jako cpat Netflix do O2 boxu to uz je extrem. ten chce do kvalitniho zarizeni a nebo nejlepe rovnou do 4K televize. ale i v tom aboxu se to da rozjet, jen je potreba k tomu prislusna aplikace, placena. 👍

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

masto

Díky ale já mám doma Teslu 500 plus a jede na tom vše ,používám pod pergolou když je teplo na tv co nemá dvbt2 a ta Tesla to má taky jinak aplikace mám v tv tam není taky problém.Jen jsem chtěl pomoct jednomu známému.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

medard 1

pomůžeš s tím co kde a jak díky

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2 tv box Netflix

Zákazník chtěl do O2 boxu ne do ZTE nainstalovat skylink live a magentu tv a chodí to spolehlivě vše přes google play. Netflix jsme nezkoušeli. Trochu je jen komplikované přepnutí.. :))

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 804
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2 tv box Netflix

Pokud ještě může vrátit tak se vyhne podle diskuzí na O2 problémům s tímto boxem.Stojí to několik tisíc a je to krám.

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 924
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

musim se doma podivat jak presne se ta app jmenuje, zpameti uz to nevim, ale kouknu, a dam vedet,

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

Fanyn

Díky to vím tam to jede v pohodě protože to ten box podporuje je to defacto konkurence proto nechápu proč se nedomluví s Netflixem a nepodporují ho to zase taková konkurence není oproti skylinku a magentě,volal jsem dnes na infolinku o2 a prý jednají.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

Tu nejde ani tak o dohodu, ale o to, že certifikácia Netflixu vyžaduje nejaké bezpečnostné a ochranné podmienky, ktoré musí konkrétny box splniť. Najznámejší je asi DRM systém ochrany Widevine L1, ktorý by mal byť v boxe implementovaný. Na to ale mali myslieť v O2 trošku skôr a nie rokovať až teraz.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 707
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tomik

Nevím jak chceš do Androida dostat externí aplikaci když nemůžeš povolit instalaci s cizích zdrojů...Tím bych začal.Teoreticky se ti možná podaří povolit file manager a z něho spustit instalaci.Ale nejspíš to nepůjde.
Netflix jako takový se dá sehnat se dá sehnat upravená apka která nějakou dobu i chodí na necertifikovaných zařízení...
Je stažení je třeba zde
https://mascom.cz/DOWNLOAD/Aplikace-pro-MCA101T-C.html

TomOne
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 78
Odpověď v diskusním vlákně
 

TomOne

jak píšeš v o2 boxu instalaci z neznámých zdrojů nejde povolit ale ve file manageru to jde povolit i naistalovat všechno se tváří že je v pořádku ale Netflix nefunguje takže smůla neměl to kupovat koupil si to na aukru.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

tak ted uz mi to bohuzel tu app na zprovozneni netflixu nenabizi, a uz si bohuzel nepamatuju jak presne se to jmenovalo, tak promin, ale zkus to na tvem aboxu a treba ti to nabidne.

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

medard 1

díky zkusím a když nic tak má smůlu .

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra