Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Modul CAM 803

Známy si nechtěně nastavil modul Skylink CAM 803 na SK region, co jsem četl, tak to už nejde změnit, ví snad někdo, jak by to šlo? Dík.

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Modul CAM 803

pripojit este dvbt, v ČR tam aj nieco hodnotné máte

tophunter
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 234
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlcek

Zákaznícka zóna, miesto inštalácie a vyplniť formulár ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 270
Odpověď v diskusním vlákně
 

vlcek

zavolej na infolinku co ti řeknou ale podle mě by to mělo jít na dálku,oni by to mohly přepsat když dokáží poslat zápisy ale to nevím.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Modul CAM 803

A po resetu do továrka se ti znovu neobjeví nabídka Skylink CZ nebo Skylink SK? U modulu se jedná jen o verzi fastscanu, ne? To není výběr operátora.

koaxial & utp

Diaboltp
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 434
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Modul CAM 803

Uz ked sme pri tych regionoch, je mozne mat pod jednym Skylink uctom registrovanu jednu kartu na SK, druhu na CZ region ?

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 522
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlcek

Měl jsem omylem přepnutý Kaon MZ-52 na SK region a distributor "inter-sat" mi řekl, že to tam musím odeslat

volda15
Registrace: 5/2016
Příspěvků: 6
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Diaboltp

Máš pravdu, že se jedná o nastavení fastscan v modulu. Když se nastaví fastscan v televizoru na cz region, tak se naladí. Problém nastane po každém zapnutí televize, kdy se na obrazovce objeví hláška „ Ladit CAM ano - ne“ a musí se potvrdit volba. U starší důchodkyně, které už to tak nepálí se stane, že potvrdí „ano“ a pak se naladí fastscan v sk. Jde o to jak změnit nastavení fastscanu v modulu.

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

Ano jde,já to tak mám.

kolík
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Modul CAM 803

vlést do menu modulu provest tovarni nasteveni modulu a pak zvolit Skylink CZ

petrpupa
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 404
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Modul CAM 803

Teď jsem se vrátil od toho známého, kde jsem si s tým problémem pohrál. V menu CI jsem si ujistil, že je fakt nastaveno SK. Je tam možnost vypnout fastscan. Po vypnutí a naladění pomocí fastcanu v televizoru se hláška už neobjevila. V menu CI je také tovární nastavení modulu, ale do toho jsem nešel, měl jsem obavu abych náhodou nějak nezrušil funkci kódovaní. Co je zvláštní, že programy naladěné fastcanem CZ i SK v rámci balíčku jsou odkódované, jak české tak slovenské.

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petrpupa

Jestli to tak jde, tak to příště zkusím. Bude zajímavé, jestli se nezruší odkódovaní slovenských programů.

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra