Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Set top box DVB-T s aplikací O2 tv

Poradí mi někdo prosím, nějaký set top box pro příjem DVB-T2, na který jde nainstalovat aplikace O2 TV. Asi nějaký Android box.... Jde mi o přívětivé ovládání, přepínání programů nejen v DVB-T2, ale i v aplikaci O2 TV. Chci to k plasmě do kuchyně. Mám Android box Tesla, ale u toho je komplikované ovládání. Dík

Daru
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 241
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

Set top box DVB-T s aplikací O2 tv

Osobní zkušenost s Tesla XT 850 jede na něm vše ,super stroj,na ovládání android boxy jsou stejný tam si nevybereš tam je to jedno

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

Děkuji, podívám se na něj.

Daru
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 241
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Set top box DVB-T s aplikací O2 tv

Octagon 8008 combo... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

drobeček

na co linux a tam nainstaluje o2tv?Jedině tak v Kodi,pro něj je jednodušší android tam mu jede vše naco se trápit s linuxem.Ta Tesla je jednodušší.Možná se pletu ale za mě jedině android box.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

Pleteš se dosti, Kodi netřeba, stačí aplikace v Archivu czsk - Sledování O2TV a navíc si programy O2TV může dát do společného seznamu s DVB-T2 a jenom přepínat. Vše jednoduché a přehledné... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

drobeček

taky dobrý to já nevěděl ,ještě se ti ozvu pokud mi poradíš,písnu do soukromých zpráv.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Set top box DVB-T s aplikací O2 tv

Jak píše drobeček. Ten jejich o2 android box nepoužitelný vše hrozně sekave a zasekane. Použitá zgemmah8.2 s openpli na něm archiv czsk. Seznam kanálů jakkoliv možno upravit přepínání v pohodě hlavně to bezproblémově běží.

blacker91
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 40
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Set top box DVB-T s aplikací O2 tv

Jo přepínání programů na e2 v pohodě, ale není to plnohodnotná aplikace. Mám tam na test Sledování tv a picony nesedí a epg na nic. Tak jedu na normální aplikaci kde jsou i videa.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 961
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Set top box DVB-T s aplikací O2 tv

Záleží jak to máš udělané a nastavené ale sedí vsechno. Jak epg tak picony. Přes menu jde i archiv pořadu.

blacker91
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 40
Odpověď v diskusním vlákně
 

@blacker91

Jj mrknu na to👍

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 961
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Set top box DVB-T s aplikací O2 tv

Je asi jedno jaký Androidní box, vždy je to jistý kompromis. Mám třeba MecoolK5, kde mi starší O2TV aplikace celkem fungovala. Nyní již O2 nepoužívám, je i nějaká novější appka, tudíž nevím.

Warpik
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 766
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Daru

Octagon 8008 Combo, můžeš na tom mít o2tv, satelitní vysílání i terestriku

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 872
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobecek

Prosím o radu jak dostat kanál z O2TV do normálního seznamu. Mám e2 stroj. Nainstalovaný plugin Archiv CzSk, v něm i funkční Sledování O2TV.Já to sleduju v samotném pluginu, ale mít pár oblíbených z O2TV v normálním seznamu kanálů by bylo elegantnější. Dík.

udrzba
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

@udrzba

Musíš v SledováníO2TV - nastavení, povolit Automaticky exportovat seznam stanic jako userbouquet... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobecek

jak jednoduché, dík :)))

udrzba
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

@udrzba

OK, není zač, funguje to dobře, lze zprovoznit i EPG :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Dáky. Nemám zkušeností s tím Archivem czsk. To stáhnu a nainstaluji?

Daru
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 241
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Můžeš mi prosím napsat jak nainstaluji Archiv czsk a potom O2 TV. Budu se moci na O2 TV normálně přihlásit do svého účtu?

Daru
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 241
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Set top box DVB-T s aplikací O2 tv

Prvně napiš co máš za box a jaky v něm máš image. Od toho se odpíchneme dál.

blacker91
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 40
Odpověď v diskusním vlákně
 

Re:kanon

A co aktualizace? V okolí mám dvě Tesly XT 750 což je přeznačený Mecool KT1 a za celou dobu aktualizace Android nula... Tak snad je nová od jiného výrobce na tom lépe.

TomOne
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 78
Odpověď v diskusním vlákně
 

@blacker91

Jak píše blacker91...., jinak přijímač lze koupit i s nainstalovaným archivem, jen zadáš přihlašovací údaje O2TV :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Set top box DVB-T s aplikací O2 tv

moje odpověď měla být pro Daru...

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@blacker91

Uvažuji o Octagon 8008 combo. Nemám zkušenosti s Linuxem, tak nevím jestli si poradím s instalací. Jde mi o O2 TV a DVB-T2. Údajně lze kanály z O2TV dát do stejného seznamu jako kanály z DVB-T2. To by mi vyhovovalo

Daru
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 241
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Set top box DVB-T s aplikací O2 tv

Koukam ze do toho Octagonu jde nahrat jak Openpli tak OpenATV takže za mě dobré. Ano kanály jde seřadit klidně do jednoho seznamu s kanály dvbt2.

blacker91
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 40
Odpověď v diskusním vlákně
 

@blacker91

Zvládnu to nahrát i když nemám zkušenosti s Linuxem? najdu někde nějaký návod?

Daru
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 241
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 32
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra