Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

skylink vypadok

8:05 Vypadok celeho Skylinku?

jukon
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 575
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 88
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

To máš pravdu teď jsem to proladil 12 563 je tam RTVS Sport ,ale signál slabota.

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+28,2°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 233
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jackino

R^ Vďaka za odpoveď Nech sa darí.
Dúfam že to preladia.Ešte. R^

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 420
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink vypadok

Vďaka za pomoc

jozino388
Registrace: 5/2016
Příspěvků: 9
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink vypadok

Přesně tak, ta popelnice Intelsat by měla už správně skončit. Má to být až někdy v první polovině roku 2026, ale u tohohle satelitu si už člověk nemůže být jistý vzhledem k jeho stáří a muže se tam vytentockovat něco uz o něco dřív než je plánováno. Aby se ještě udržel v dustojnem chodu, tak se podle me přistupuje k postupnému uvolňování a vypínání TP. Proto taky přesun některých programu a při té příležitosti se dohodli na společném sdílení kapacity ST,T-Mobile.cz, Telly,atd.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

Cudujem sa tomu

8:05 - Skylink nejde
Ja: Nevadi. Pockam 10-15 minut, ono to nabehne.
Ini: Sto prispevkov, ze nejde Skylink
8:13 - Skylink ide

???

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 987
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

Ale ono to padalo asi 2 hodiny chvilku to jelo pak zase ne a tak dokola ty 2 hodiny.

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+28,2°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 233
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

Pořád lepší sto příspěvků na Parabole, než žádné info od Skylinku. Skylink dal na web info skoro až po dvou hodinách od prvního výpadku. Před 9:00 jsem se zkoušel dovolat za zákaznickou linku ... vzdal jsem to po 15 minutách čekání. Takže nikde žádné info a na TV tma, v tom okamžiku se honí hlavou myšlenky, zda mám chybu u sebe nebo je někde jinde.

VU+ Duo2, image VTI 8.2.3

SirMax
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 1 437
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink vypadok

Nevím, čemu se pořád divíte, celé roky je to pořád stejné, Skylink při problémech na jeho straně zásadně neinformuje včas. Nikdy. Nechají raději usery ve zmatcích, raději si nechají přetížit telefony a do poslední chvíle zapírají a zapírají... než aby jednoduše přiznali problém na jejich straně (problémy se stávají, to není nic divného). Až v krajní nouzi, když už to nejde ututlat, tak nějakou minimální informaci někde dají, ale pak zametou stopy... aby náhodou nevisela někde historicky nějaká informace o nějakých výpadcích služby Skylink... to je prostě business :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink vypadok

Oni v podstatě ani nemohli dát info na obrazovku, když jim to každou chvíli totálně spadlo a nešel obraz ani kódování. U mě na tv se to ještě projevilo tak, že tv CAM modul neinicializovala v tu chvíli co to nešlo. Myslel jsem, že odešel po letech modul, když jsem jej vyndal a zasunul zpět a pořád stejná hláška. Až po projetí seznamu programu na slovenské tv jsem závadu vyloučil. Je zajímavé, že když došlo k tomuto většímu výpadku a to i několikrát v minulosti, tak u našich sousedu většinou vše ok. Nejspíš nějací kopací někde zase prekopli optiku. To se taky občas stane. Jinak si to nedovedu vysvětlit, pokud je vše zajištěné. Jinak souhlas v některých věcech u Skylinku, většinou je musí někdo na něco upozornit. To nemaj centrální kontrolní pracoviště, kde se to na obrazovce monitoru musí objevit a technik vše nahlásí a zajistí? Pokud mají kontrolní pracoviště, tak ale technik byl někde jinde než měl být v tom případě, když se minimálně dvě hodiny nic zásadního nedělo. To u konkurence je to asi o něco lepší, když na obrazovku po chvilce umístí info o technické závadě. A tak to má být, aby zákazník nezmatkoval a věděl, že problém není na jeho straně. Snad se toho někdo ujme u Canal+/Skylink a vylepší tyhle věci co se týče informovanosti závad.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink vypadok

to jsou sankce, a utoky hackeru, s tim oni nic neudelaj, vis kolik toho ted pravidelne nefunguje

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bohemiacz

souhlas i tohle muže být příčina chodu služeb.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink vypadok

Dnes krátce po 12 hodině opět výpadek asi 15 s na ČT HD. Zatím jede vše už ok.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink vypadok

Někde "studený spoj"... :))) :))) :)))

jansmrz
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 539
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 88
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra