Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink balíček HBO

Několika známým jsem před x lety doporučil balíček HBO Standard pro sledování českých programů v HD a HBO filmotéka za celkem rozumnou cenu.
Většinou si to kupovali na rok dopředu. Teď se má měnit HBO MAX na MAX a všude zvedají ceny. Nikde jsem se nedočet, jestli těm ročním předplatitelům nějak zkrátí období nebo cenu nechají. Mě třeba u Tmobile zvedli cenu z akčních 99,-Kč za HBO MAX co jsem měl asi 1,5 roku na 199,-Kč. Tak jsem to zrušil. Jakou strategii ma skylink u tohoto balíčku?
U Tmobilu by bylo jen MAX za 199,-Kč/měsíc.. U skylinku by to při současné ceně balíčku vycházelo na 196,-Kč/měsíc a k tomu HBO1,2,3 +cca 60 programů a z toho 30 v HD.
Trošku nepoměr.

lubos32
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 471
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink balíček HBO

Nevím co na tom HBO je tak lukrativního,nikdy bych si tyhle stream platformy a ani žádný jiný neplatil ,ztráta času a peněz,pořád samá repríza pro mě nic co by mě zajímalo.

1 x Cryptobox 752hd combo,VU+ solo 4k,Octagon 4k,Samsung 46UE7000,Philips 55pus8303,multifocus 23,5E, 19,2E,13E,9E,1W a 1x parabola 16E,23,5e ,dvb-t2 k.21,31 orf,k. 26,33,40,46 cz muxy,k.23,55,56,57 sk muxy

kanon69
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 791
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon69

Tak ono je to takový "bonus". Pro někoho kdo chce mít české programy v HD, tak SKYlink má tarif měsíčně za 209,-Kč. No a nebo si koupí balíček HBO stnadard, kde je ten český základ HD a to HBO a stojí to 195,-Kč.
Takže není to primárně o tom HBO, ale využití lepšího balíčku s bonusem za nižší cenu včetně Skylink Live.

lubos32
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 471
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon69

Roky si platím len HBO na Skylinku a spokojnosť. Každý deň na ňom nie som, ale z času na čas (cca raz za 2 týždne) sa na niečo pozriem. Dnes som dopozeral sériu Láska a smrť. Za mňa super seriál. HBO beriem ako doplnok k balíčku Digitál.

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 349
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balíček HBO

Poviem to asi takto: V časoch vyše 20 rokov späť bolo HBO špička. King bol ten kto ho mal a vedel ti nahrať filmy na VHS. Produkcia z USA v tom čase chŕlila mesiac čo mesiac jeden lepší film za druhým. Vtedy neexistovalo nejaké HBO2 alebo HBO3 maximálne k tomu neskôr jeden Cinemax.
Dnes máš digitál FHD rozlíšenie 3xHBO a 2xCinemax a ak chytneš dobrý film je to pomaly sviatok.
Už je to nejaký rok čo štafetový kolík prebral Netflix s tou jeho propagandou.
HBO sa snaží nejako simulovať krok s Netflixom ale doba je už inde.
Vyvolať si film niekde z úložiska, k tomu stačí android krabička čo si HBO aj Nova uvedomuje a preto legislatívne bojujú proti úložiskam čo sa im v prípade uložto podarilo aby im nezanikli tie ich nezmyselné okruhy.

tophunter
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balíček HBO

Já mám u freeSATu (Skylinku) momentálně HBO Maxpack včetně Cinemaxů a HBO Max za 285,- měsíčně. Taky bych uvítal nějakou informaci, jestli ta cena zůstane i po změně na Max.

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 042
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tophunter

Napsal jsi to úplně přesně. Mám v rámci balíčku HBO i Cinemax a ani na ně nekoukám. Opravdu tam nic nedávají. Pak většinou přijde na řadu Netflix nebo SCC z CZ/SK archiv.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 963
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra