Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
01.10.2008, 17:35.47

MMDS-UPC Košice

Toto nikde nepíšu,že spustením služby digitálneho MMDS v Košiciach došlo k zredukovaniu ponuky analógového MMDS z asi 18 programov na 4 základné-STV1,2,Markíza,Joj
...prišlo to nečakane...aj ked MMDS v KE malo skončiť pred zopár rokmi,stálo to išlo
SOm zvedavý dokedy nechajú tie 4 programy
uživatel
Satmaster
01.10.2008, 18:33.09

RE: MMDS-UPC Košice

na dvb-t ide viac programov :))
uživatel
1830
01.10.2008, 18:38.15

RE: MMDS-UPC Košice

no to áno. :laughing:
uživatel
Satmaster
01.10.2008, 18:44.02

RE: MMDS-UPC Košice

Tak kalifornie skončili ,ľudia teraz budú kupovať dvb-t za 1500 sk a o rok nové s mpeg4.Predajcovia elektroniky v KE majú poslednú šancu sa zbaviť dvb-t s mpeg2.
uživatel
TOMAšKO
01.10.2008, 21:31.09

nacase

aspon sa zredukuje nelegalny prijem v ke,
a vzhladom na ubohu situaciu v dvbt ktoru vsetci tlacia neustale fiasku - neustale vypadky, meni sa norma - taze mozme vyhodit prijimace, neustale posuvanie ostreho vysielania o strany zakonodarcov a TUSR - cele je tto bojkot
ja sam ako nadsenec dvbt uz som zanevrell po tych kolotococh co tu robia s ludmi, clovek sa snazi mat legalne tv a oni len hadzu polena pod nohy, aby radsej ludia niekomu platili

a vratme sa k UPC, dufam ze sa na ukor toho rozsiri legalny prijem, nie dalsie cernoty, aky legalny uz nebudem rozoberat ale dvbt ma u mna teraz vela ciernych bodov - vsetci sa snazia aby to bolo pre uzivatela vzdy problematicke aby vsetci presli na platene sluzby
uživatel
batman
02.10.2008, 16:45.40

RE: MMDS-UPC Košice

Je to žiaľ tak ,ja som už povedal predavačom, že ak ľuďom nepovedia že mpeg2 je iba na rok, tak podvádzajú.Istota je satelit.
uživatel
TOMAšKO