Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Digi TV provádí výměnu karet

https://www.parabola.cz/zpravicky/10962/digi-tv-provadi-vymenu-karet/

PeterHumax
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 6 324
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 58
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

:laughing:

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

Taky věřím tomu že než stihne digi vyměnit karty tak někdo prolomí Nagra3. Kámoš si před dvěma měsíci objednal Dual box a dosud se s nim nikdo nespojil. Přes info linku se nedovolá, na e-maily neodpovídejí. Myslím že si vegeti někde na kanárech a žijí s konta na které jim chodí many od platících. Těch co si to objednali dřív než zjistili že to jede v EMU a teď to nemohou odhlásit protože se s nima nechce nikdo zkontaktovat.

Zdeněk
Registrace: 4/2005
Příspěvků: 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

a víte proč musejí maďaři ty starý karty vracet? protože se pak budou rozdávat v chorvatsku a tady u nás :laughing:

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

:laughing:

losparabo
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 381
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nech to uz konecne vymenia.

Prestanu aspon tie dementne otazky typu : Kde mam zadat key? Preco mi to nejde ? Co to je za vtaka ten EMU ? A uplne nepochopitelne pre mna je, ak si niekto kupi Vantage HD za 500€ a potom si nevie zaplatit 9€ mesacne za DigiTV. Odplut si. Rv

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 520
Odpověď v diskusním vlákně
 

NAGRA 3

a netreba vymenit aj STB ???...pred casom moj ofiko STB vedel spracovat len N2...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

Víš vůbec kolik lidí je ochotno si řádně to Digi platit,ale pouze v kombinaci se svým zařízením?
Třeba to někoho kompetentního jednou trkne :O

VU+ solo2 ; VU+ uno ; AZBOX HD Premium ; 28,2°v;23,5°v;19,2°v;13°v;1°z;4°z 2x parabola 100cm

martin5
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 888
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

Já jsem si objednal digi na dva přijímače. Po třech měsících jsem urgoval dobu a pani se zhrozila že je divný že čekám už tak dlouho a když jsem upřesnil oblast Praha. Tak mi řekla že je to normální ať ještě počkám. A po téměr roce od objednání mi z ničeho nic přišla sms ať upřesním datum montáže. Jenže to už jsem mezitím naladit dvb-t a nějaký čas potom jsem koupil cslink bez čekání a poplatků.

jasan
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 35
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

Tenhle článek je na maďarských stránkách pěkně dlouho. Teprve teď ho v ČR oznámili. Výměna karet sice probíhá, nicméně ale nikdo ještě nedokázal říci do kdy a jestli bude zdárně dotažena do konce a navíc v ČR je ticho po pěšině. Možná někdo řekne termín, ale kdo zaručí že vše je OK. Teď nevím, jak dlouho UPC měnilo karty se starým biosem na nový bios 5. Myslím tím dobu, už přesně nevím. Teď uvidíme co bude nemá cenu nad tím přemýšlet.
Další věcí je to jestli ta nová karta jim bude fungovat na jejich sat. přijímačích, když tu starou kartu mají spárovanou s přijímačem.
Navíc mě přijde zvláštní ,když u nás někdo oznámí článkem výměnu karet Digi, že ve stejný den se objeví i článek na hack Viacess 2.3 a 3.0.

viking
Registrace: 9/2005
Příspěvků: 499
Odpověď v diskusním vlákně
 

Možná

bude fungovat i ve starých spárovaných přijímačích,když k tomu dávají návod-asi tam bude nějaké zaklínadlo od jejich známého hraběte. :laughing:

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 374
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

Tak mi připadá,že spustě lidí co zde píšou a nejen ti, by asi hodně vadilo,kdyby jim to přestalo jít...a to jsou Ti co se jim nechce platit... znám taky takové a to mají peněz na rozdávání,ale TV D*** zdarma musí mít.

Kdyby to chtěli vyměnit co nejdřív,alespoň by jsme měli kšeft na přelaďování parabol :))) a nákup cslinku... R^

Harnadek
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 515
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

Taková zpráva vždy zvedne hladinu zájmu - no nevím na podzim budeme vědět více to bude UPC už zabydleno na Thoru a třeba přidá zmiňované programy. Pro jistotu KD také měnilo karty a pořád jedou v N2 zřejmě ne dlouho, ale každý si dokáže porovnat výměnu u KD a Digi a podle toho si udělat obrázek, jak dlouho ještě Digi pojede v N2.

viking
Registrace: 9/2005
Příspěvků: 499
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

vymena kariet v madarsku s tym ze staru kartu treba vratit prebieha od konca juna minuleho roku

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

josef BA

přesně tak... a sdílení karet zamezit tuším nelze,neb jsou již takové programy do linux rx,že dělají obdobnou práci jako NAT...čili jako kdyby tam byla karta se stejnym číslem a program jej změní a zamaskuje.Myslím,že s latencí si také poradí.Ta stejně kuli zakousávání nemůže být dle mne o mnoho zkrácena.Karty"praha" se myslím neujali v testech :lookaround:

Diablo je stále oukejíček!:-)

cb21
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 5 423
Odpověď v diskusním vlákně
 

re cb21,josef BA

Tím bych si nebyl tak jistej!!!Josef tvoje příspěvky čtu rád,mají hlavu a patu R^ Myslím si že nebude problém box key,krapet jsem si stím vytrápil aby mi karta valila v Drýmu.Dokonce tady v diskuzi jste mě ujistili že ji lze sdílet.A ejhle jde to :))) Ale N3 CAID 1880 má zamezit share.Když dorazí nová karta bude mít stejné box key.Pochopitelně,aby valila ve starém přijímači.Problém bude zřejmě s stlačováním CW delay!!!Josef písni svůj názor.dík R^

Slibem nezarmoutíš,ačkoliv ti to nikdo neudělá lépe než já ti to slíbím!!!!

binladin2
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 236
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

všetci ste mi nejaký vyškerení, ale kto sa smeje naposledy....... a všetci samozrejme nepozeráte mazanice z Digi a idete sa posrať bez toho.

### Vu duo 4 K SE### Zgemma H9 twin SE###

Tami
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 3 040
Odpověď v diskusním vlákně
 

end PIRATs uz pomalu tu

ano karty s lepsim zabezpecenim proti PIRATs sa uz pripravuju
a "onedlho" budu rozposielavane vsetkym predlatitelsom v RO-HU-SR-CR-HR-SE
up

maciful
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 14
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: pro macifula

To určitě máš pravdu, že to pošlou otázka je jestli to dokáží udělat do konce tohoto roku.

viking
Registrace: 9/2005
Příspěvků: 499
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

http://www.dsl.sk/article.php?article=8552

jarino1978
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 452
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

z tohodle se žádná panika nedá vymlátit. naopak to spíš dokazuje, jak jsou neschopný a že se nic nezměnilo

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

Mam dual od Digi - pre deti v detskej izbe jednu TV, v spalni druhu TV. A v kuchyni mam prijmac s EMU. Ale uz len chvilku... :lookaround:

aladinko
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 65
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

je jasny ze to musi vymenit do doby nez zacne na stejny pozici vysilat UPC. ;P

image
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 506
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

jo to určitě :))) kvůli upc se všichni po...

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

Pokud udělají fůzy,tak určitě urychleně,pokud né,tak ještě bude srandy kopec. :))) R^ A zábava musí být,co by byl život bez ní!! R^ R^

zzaner
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 3 333
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV provádí výměnu karet

@ binladin2

je to tak ako pises. Box a rsa pre nagra3 bude rovnaky aky pouzivas teraz s kartou nagra2.
Z toho ako relativne v pohode / s obcasnymi resetmi v newcs / funguju karty inych poskytovatelov v N3 by sa dalo predpokladat, ze podobne to bude aj s kartami digi, pochopitelne je ale potrebne pouzit cardserver, ktory N3 podporuje

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 58
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra