Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

vantage 7100

Mám to koupit? podpora a aktualizace a jiné vychyxtávky o.k?

tonda1t
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 276
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vantage 7100

podpora ok, stabilita ok, dálkový ovládání šit, neumí sdílení přes net

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vantage 7100

ta stabilita je vynikající. vůbec se nehřeje (pravda-nemám v něm moduly, jenom dvě karty) a ani jednou se zatím nekousnul nebo nerestartoval. k tomu ovladači: pomáhá, když se kontakty uvnitř vyčistí jak radil tuším Saxon, už jsme to tady probírali. potom funguje perfektně, ale zatím se mi to vždycky po čase vrací zpátky do toho problematickýho stavu, nejspíš to chce vyčistit fakt pořádně. já to dělám zatím dost šetrně a opatrně, budu muset asi přidat a možná použít ten doporučovanej líh

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

vorti

Vzal jsem na to technický líh a chodí to zatim perfektně.
Když píšeš o té stabilitě, pak se musim připojit.
Přes týden i víkend v podstatě vůbec nejsem přes den doma, takže 7100s nahrává téměř nepřetržitě. Hlavně EurosportHD a zatim se mi nestalo, že by se něco nenahrálo, nebo stratilo.
Je na to absolutní spolehnutí, což mě těší.
Kdyby to takto fungovalo i u lidí...

Ještě se chystám udělat sharing do ložnice k 1100 a víc od toho asi nechci.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon :

ale funguje to takto bez problémov u väčšiny. Nájdu sa síce výnimky, ale u väčšiny je to OK.
Musím sa samozrejme tiež pridať k názoru, že stabilita je ukážková, taktiež moje 2 vanty paria 12-14h denne a bez akýchkoľvek problémov.
Kiež by takýchto STB bolo viac.

jarino1978
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 452
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vantage 7100

Potvrzuji, je to dobrá mašinka.
A to jsem málem místo něj koupil Technisat :-)

P.S. Ten ovladač je děsnej...

Martin79
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 1 696
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vantage 7100

Súhlas kvalita, stabilita jak sv.iňa!!! R^. S DO ja vôbec problém nemám a to ho mačkám do zbláznenia.

Milan C
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 4 603
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vantage 7100

Taky bych řekl, že se ten problem s DO trochu zveličuje.

Spíš mi vadí některé nelogicky zvolené velikosti a umístění tlačítek.

Například přístup na HDD a FAV by měli být větší.
Jsou jistě častěji používané, než třeba Exit a pod.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vantage 7100

je to děs běs. možná koupím nakonec fakt nějakej ten logitech ovladač. ale nevím jakej.

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

Koupil

jsem si od prodejce z Rokycan náhradní asi za 700 s tím,že puvodní dám na reklamaci až tam budu mít cestu a oni mě dají jiné nové.Musím říct,že to co poslali má trochu jinou povrchovou upravu-není to takové moc plastové-jakoby nepatrná pogumovaná povrchová uprava.No a to chodí jedna básen a mužu ho mačkat třeba celej den v kuse.Tak si řeknu až ho budu měnit o tohle a uvidíme.Ten puvodní shit nešel kloudně už od začátku.A po asi 10 dnech přestala v podstatě reagovat prostřední ružice a i pár tlačítek.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 374
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vantage 7100

Mám ho též. Až na ten DO je super. R^

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 937
Odpověď v diskusním vlákně
 

k DO Vantage

používal jsem orig.DO jen asi měsíc, reace výborná, ale pro mě malý tlačítka. Mám teď UDO Sony RM-VL 600(640kč) a zapínám TV+SAT tlač."A"(makro).Pokud chci poslouchat hudbu, zmáčknu "B" a zvuk TV se přepne na dom.kino. Nemusím přepínat vstupy, na DO je furt SAT.Pro ovládání všech funkcí sat, je vhodnější Sony RM_VL610(1150kč), má víc tlačítek, ale jsou menší.Ovládám potmě, což u vanta se většinou netrefím.Mám TV Sony KDL40E4000 a dom.kino Sony DAF-F200 sat Vantage 8000S

dedafelix
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vantage 7100

ja plánujem dokúpiť toto http://www.progamingshop.sk/logitech-harmony-525-advanced-universal-remote-p-33447.html

dúfam že bude vyhovujúce. Skúšal som Silver crest z lidla za 10 eur, ale ani o ňom radšej nejdem písať, škoda slov :))

Na originálnom mi najviac vadí najhlučnejšie plastové tlačidlo v strede, na zvuk/kanály. V noci keď to stláčam sa to ozýva po celom byte. Ale aj tie ostatné gumené sú dosť hlučné no už menej. Ale funguje inak dobre. No to už je druhé. Pôvodné som hneď vyreklamoval, lebo na jedno stlačenie veľmi často prepínalo o dva kanály a to sa fakt nedalo vydržať :fuming:

46E, 45E, 39E, 28E, 23E, 19E, 16E, 13E, 9E, 5E, 1W @ AB Cryptobox 652

Freedox
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 573
Odpověď v diskusním vlákně
 

Freedox

přesně to samý mám v plánu aj ja. logitech 525. cena ještě jakž-takž snesitelná

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

hobo

Můžeš mi napsat jaký je to typ DO , já mám RUX7-YCOIN, ten blbnul po několika hodinách. Po přegumování zatím šlape. Možná, že máš novější typ, stím mojím musí mít problémy všichni.Myslím si, že velký vliv na DO má teplota, nejhorší je když na něj svití slunce.

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

Je to

RUX8-YC01N.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 374
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vantage 7100

tak to jo. já mám taky RUX7 - to je ten šmejd

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ale

jak si tady nedávno poznamenal,že bylo povytažený z toho igelitu,tak bych se přikláněl k tomu,že si je kluci prodejci trošku lustrujou. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 374
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vantage 7100

asi jo. přesně to vypadalo, jako když ho někdo vyndal a jenom to tam v rychlosti hodil.

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vantage 7100

Seriozní výrobce, by měl DO vzměnit, myslím, že otom dobře ví!

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vantage 7100

Špatně jsem to přečet, je to RUX7-YC01N

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vantage 7100

Ty novy DO na tuzkovky se myslim prodavaji uz od lonskyho leta. opravdu, nemaj chybu...

maxi6
Registrace: 5/2009
Příspěvků: 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mají

chybu a dost podstatnou jak je popsáno výše.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 374
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra