Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Nejde setobox

Dobrý den přeji. Obracím se na vás po doporučení syna, že mi tady určitě pomůžete vyřešit problém co mi nastal. Před asi dvěma lety jsem zakoupil od místního anténáře a televizáka přijímací box na satelit. Platil jsem mu měsíčně dvě stovky a šlo mi hodně programů. V létě to přestalo fungovat a on už prý nemá smlouvu s tou firmou co to tady vysílala. Musel jsem se vrátit ke starý anténě, ale tam už nejsou všechny programy, jen Nova a Prima a jsou duchovatý. Nemáte někdo radu kam se obrátit aby mi to za ty dvě stovky zase fungovalo? Děkuji velice.

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 68
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

DědaLojza = SemTele = ?
Není to nějaká nová verze Hádej kdo jsem ? ;P

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

Pane DDR já jsem ale nic neprovedl tak mě z toho prosím vynechejte. Když jsem platil tak to fungovalo a tak se necítím nějak poškozený a že skončila smlouva tak to se nedá nic dělat. Zařídím to jinak ale vystrašil mě free. Platit v Eurech a ty programy co napsal tak to neznám a jak je to jediná možnost?

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

jezis netreba v eurach,len som nevedel u Vas kolko to stoji..ale zadarmo uz to hold nebude tak ci onak..

freee
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 555
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

Ale já jsem nic nespojojoval, to dělal ten anténář tu obnovu licence. Já tomu nerozumím, měl to za dvě stovky a nikdo to neměl tak levný.

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

dela si jen pr.el, odhaduju ze to ma v hlave srovnany, alespon tedy po technicke strance, kdyz ne jinak. nereagujte a ono to dotycneho omrzi ;)

milanm
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

poradil som,viac nemam co ktomu dodat...

freee
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 555
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

...měl to za dvě stovky a nikdo to neměl tak levný.hehe,ale mal,dokonca zadarmo..

freee
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 555
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

Tak jsem teď trochu dezorientovaný. Mám za těch 260 korun ty sportovní stanice a naše český? Musí se kvůli tomu někam volat a samoinstalovat? Nebo je firma co má smlouvu a ta to nainstaluje na ten můj setobox. Nechci už platit další boxy nebo antény i tak mě už ten původní stál deset tisíc.

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

deset tisíc + 200 měsíčně :laughing:

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

No ako tak čítam čo píšeš tak ten antenár ťa dobre natiahol... Rv

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

sila toto..

freee
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 555
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

milan já nechápu lidi jako ste vy. Víte já nemám moc peněz na rozhazování, žiju jen z důchodu a tak bych byl rád aby to zase šlo za těch pár korun dál. Snad nechci tak moc.

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

"...skončila smlouva!?" Tak to už je naozaj nie na zamyslenie, ale... Radšej už nič nepíšte. Nechcem Vás strašiť, lebo to začína pekne smrdieť a neznalosť zákona neospravedlňuje ani Vás! Podieľali ste sa na neoprávnenom prijímaní a sledovaní TV-Radio programov a ešte to tu aj verejne prezentujete a píšete fakty!?. Hmm..., silné kafe.

90°E-45°W: TBS6903 Profi,Gibertini 150,QARL 3636+,Amiko GBOX V2000,Twin Inverto Black Ultra,Cavel KF114,Gigabyte GA-AX370-Gaming K7,AMD Ryzen 5 2600X,G Skill FlareX F4-3200C14-8GFX,Gigabyte GV-RX560 Gaming OC-4GD,Sound Blaster Z,Samsung SyncMaster U28E59

DDR
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 407
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

Nevím jak mě natáhnul, ty dvě stovky co mi syn říkal za to to nikdo jiný nenabízel a ten setobox jsem se koukal i na internetu v obchodech byl za těch asi osm tisíc a k tomu anténa a práce, tak to je normální cena.

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

Jen pro zajímavost, jaká je značka toho boxu, co Vám doma teď nejde?

skydedek
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

DědaLojza

vortimond ti poradil OK R^ Zavolaj do DIGI TV nech ti pošlú samoinštalačný balíček,dohodneš sa s nimi na zmluve a potom zavolaj už len nejakého montéra a máš to za 260 kč mesačne.Jasne a stručne.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

na 100% ten ruskej box:-) za litr

tanabe
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 1 806
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

DDR já mám svědomí čisté a byl jsem spokojený. Nerozumím proč vás tak zneklidňuje to, že mi šly programy za dvěstě korun.

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

pro DědaLojza

hele v..e nech se konečně léčít dokud to jde a je to zadarmo

Cvik dělá mistra.

ladinek
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 405
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

vsetci to mali zadarmo,len V ste platili 200Kč,uz to pochopte ze Vas natiahli...

freee
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 555
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

Jo zavolám tam a uvidím. Jen mi bude líto toho setoboxu, vyhazovat ho nebudu ale co s ním? No snad se domluvím s montérem že ho nepotřebuju a oni mi ho ani nebudou vozit.
Jméno setoboxu je tam dreambox.

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

a mali ste tam pripojeny ktomu boxu aj kabel na internet?

freee
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 555
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

No já nevím jak to měl kdo zadarmo ale kluk má kabel s boxem a platí skoro tisícovku za to samý.

DědaLojza
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

No dreambox sú dobré mašinky,to by mohlo zodpovedať cene 10 000,ale vy ako dôchodca a dreambox?To mi nejak nesedí :)))

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Nejde setobox

to uz je normal PROVOKACKA :laughing:

tanabe
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 1 806
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 68
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra