Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Anděl Páně nebude!!

Tak nám kvůli Havlovi zrušili oblíbenou pohádku. Ach jo!! :(

DM 920, Unstable 19-2-2019 + GP4, Moteck SG 2100A + Gibertini 125Al (Ku 85,2°E - 45°W), Emme Esse 125Al (multifeed 36°E circ. pol. + 23.5°E), Gibertini 125Al (fix 56°E circ. pol.), Stab H-H 120 + Emme Esse 125AL C-band; Octagon SF4008 (Abertis)+TBS5925

rom2005
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 1 743
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 137
Odpověď v diskusním vlákně
 

telen

již jsme spolu diskutovali a opět s tebou souhlasím. Kdo jenom leží, nemůže také nic chtít. Byla by to mravenčí práce rozebrat idividuálně každý případ. Víš ale mě se jedná spíš o ty lidé a rodiny kteří by chtěli a rádi pracovali a nemají možnost, nejsou schopni splácet a začne pro ně doslova terorizmus a také o ty rodiny, kteří sice práci mají, ale výplata vlivem inflace je tak mizerná, že dopadnou stejně tak.

člověk
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 1 103
Odpověď v diskusním vlákně
 

člověk

žial este som sa nestretol v dejinach s revoluciou ci prevratom na ktory by zakazdym nedoplatili ti najslabsi z naslabsich a najchudobnejsi z najchudobnejsich..proste ludia ktori sa nedokazu branit..
a okrem toho ma mrzi este jedna vec...po case sa rozdali karty a koniec..ked sa situacia ustalila a mutna voda sa rozcirila ludia zistili ze nemaju nic..a najhorsie je ze ani ta startovacia ciara nie je pre vsetkych rovnaka..

skylink sa podla mojho nazoru správa neeticky

tulen
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 7 883
Odpověď v diskusním vlákně
 

Hbo Comedy!!

Nic proti ale vypínat HBO Comedy ,které si lidi platí je už moc!!

pavelmo
Registrace: 6/2011
Příspěvků: 449
Odpověď v diskusním vlákně
 

člověk@tulen

OK! Máte pravdu, ale co s tím hodláte dělat?

rodra
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vadí mi povinné truchlení

za kohokoli. Nesnášel jsem když vzal čert Brežněva, pak rok co rok další bezva kluky z CCCP, taktéž nesnáším truchlení za tmáře Wojtylu, které se opět odrazilo v ČT a tohle co probíhá teď je naprostý extrém. Divím se že ještě chlapi na Hustleru nemají černé gumy, nebo alespoň obyčejné na půl žerdi :scared:

gaston
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 868
Odpověď v diskusním vlákně
 

rodra

Nic, doba ide dopreedu a politici do hrobu.
Treba sa stym zmierit.

hajnalka
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 716
Odpověď v diskusním vlákně
 

hajnalka

Myslíš tím zůstat ve stádu? Fakt neexistuje síla a nástroje jak donutit politiky, soudy, policii atd. k poctivé práci? Chtělo by to defenestraci (ale né do hnoje, tu na vidle a píky). Protože nikdo nenese žádnou odpovědnost!

rodra
Registrace: 10/2010
Příspěvků: 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

rodra

Jsem jen řadový občan a věřím že tulen také. Karty jsou rozdány a systém je určen na to aby si s takovými jako jsem já poradil a to po dobrém či po zlém. Věřím že existuje páka kterou by šlo donutit českého politika k rozumnému jednání, ale já ji neznám a nechci to ani domyslet. Myslím že v historii tato páka nejednou byla požita, ale stejně si myslím že to není řešení. Problém je podle mne v systému který takový zvěrstva dopustí.

člověk
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 1 103
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Anděl Páně nebude!!

Havel mě nikdy k srdci nepřirostl a ani nepřiroste! A to komunisty nemusím. Jeho pohřeb mě nezajímá. Karel Kryl či Walter Komárek byl mnohem výraznější než nějaký Havel. ,,Právdoláskař" a podporoval bombardování Jugoslávie, jak si pěkně protiřečil.

viking
Registrace: 9/2005
Příspěvků: 499
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Anděl Páně nebude!!

Je pravda že stejně jako v této diskuzi tak i za komančů bylo hodně lidí co hubou dokážou vše ale takovích jeko byl Havel moc nebylo a neni ani dnes.A stím co se kolem smutku děje by určitě nesouhlasil protože to už neni svoboda je to opravdu jak za totáče.Smutek v TV se dá přece vyjádřit nějakou maličkostí v rohu obrazovky.Ale to co jsem četl že se chystá na kanálech Novy za šachy v programech tak to je fakt komedie a o HBO to platí dvojnásob,placený program!!!!To je síla.

vrba
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 80
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Anděl Páně nebude!!

@knawi R^ .Tých par úbožiakov, ktorí nevydržia bez svojich rozprávok sa môže hanbiť. :-/

notna
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 473
Odpověď v diskusním vlákně
 

rodra

Nemyslim tim zustat ve stadu, ale do konca roka drzat TVpost je trosku vela.

hajnalka
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 716
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Anděl Páně nebude!!

Pánové,buďte už prosím vás realisti.USA+Ruské tajné služby se dohodli.Nevím proč se hádáte.Havel byl jen využit k předání moci aby to proběhlo bez exesů.Celkem bezvýznamný člověk,kterého využijí i po smrti."Dejte lidem hry,když už je toho žrádla méně."Politici se sejdou na pohřbu,kde udělají nějakou dohodu.Lidi se odreagují a novináři se přetrhnou v servilitě.Nevím proč bychom měli být jako oni.Děkuji za každý názor,pokud je upřimnej.Pěkné svátky a nenechte si je zkazit a myslete hlavou,od toho ji máte!! :) :) R^ :) :)

zzaner
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 3 333
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Anděl Páně nebude!!

Nechápu, že si někteří stěžujete na politiky. Přečtěte si, co jsme tady napsali a jak to vypadá na netu tam, kde si anonymně může každý napsat co chce. Pochopitelně naši političtí reprezentanti jsou, naštěstí, ne tak sprostou obdobou nás, svých voličů. Nedostatek slušnosti a pochopení druhých, sprostota, nenávist až za hrob, nevkus a hlavně nebetyčná tupost a omezenost. To si na jeden tejden nedokážete odpustit sr.čky, na který civíte a budete civět celá léta a oháníte se tím, že si je platíte a že tudíž na jejich porci máte každodenní právo? Fuj, že se nestydíte!

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Anděl Páně nebude!!

je ocividne ze tu nevladne demos - lud ale nadnarodne spolocnosti. parlament je uz len "křoví" aby to robilo dojem ze je to zlegalizovane. ako povedal Kryl..nie demokracie ale demokratura a partokracia.

skylink sa podla mojho nazoru správa neeticky

tulen
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 7 883
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Anděl Páně nebude!!

jo a ještě ty paranoidní fantas(nevhodné slovo)ie jako tu dává k dobrýmu zzaner. to mi ještě scházelo...

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

knawi

Ty nepoužíváš hlavu?Proč?? :laughing: :fuming:

zzaner
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 3 333
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Anděl Páně nebude!!

doplňuju,jde o slovo vyjadřující podle slovníku fantastický přelud.

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Anděl Páně nebude!!

A co je na tom fantastického?Ty chceš tvrdit že Havel pokořil Rusko je stejné jako jistý zpěvák od nás vyhnal Ruské vojáky. :laughing: :razz:

zzaner
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 3 333
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Anděl Páně nebude!!

zzanere, mám tě rád ale pochop, že jde o ignoranci a intoleranci při smutku za člověká, kterého si, jak vidno, jen někteří vážíme. Ne o sestavování světonázorových a podle mně krkolomných konstrukcí. Mám se na toho nebožtíka nasejřit jen proto, že mně zzaner oznámil, že neporazil SSSR?

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Anděl Páně nebude!!

tady si v klidu přečtěte a hlavně všechno ! at víte jak to je s tím hrdinou..
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Kamarad-z-vojny-Havel-byl-prominent-komunistu-Jini-trpeli-mnohem-vic-217551

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Anděl Páně nebude!!

Asi jsem už moc starý, já si dobře pamatuji, co bolševik umí... Pan Havel pro mě není ikonou, ani modlou, ale myslím si, že pokud někdo má nárok na tyto pocty, tak on rozhodně. V době, kdy jsme tvořili stádo, tak on a pár dalších dokázali držet hlavu nahoře. Kolik z vás, anonymních nicků ví, jaké to před těmi lety bylo? A chtěli byste tak žít i dál? Jistě, celou revoluci nedělal on, ale byl natolik výraznou osobností s takovým kreditem, respektem a uznáním, že té naší malé zaprděné republice vrátil alespoň nějakou pozici na mapě světa.

Bloud
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 398
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Anděl Páně nebude!!

Já jsem ti nic neoznámil,jen mám rád pravdu.Ta někdy bolí,ale co s tím?Takový je život,s tím se nedá nic dělat,bohužel. :)

zzaner
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 3 333
Odpověď v diskusním vlákně
 

zzaner

Máš pravdu? A podle čeho tedy víš, že USA+Ruské tajné služby se dohodly? Jaký by asi byl důvod k tomu, se dohodnout? Máme ropu, plyn, strategické zásoby zlata nebo atomovou bombu?
Nenech se vysmát.
Víš kdy se nejvíce nasměji. Když se dívám na ČT24 na Politické spektrum a je tam Cibulka. To je ti zábava. Jen tak na okraj. Nemáte něco společného?

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

Havel

Myslím, že posledná rozlúčka s Havlom mala byť už dnes, zbytočne sa to celé naťahuje a celé to pohrebné divadlo pokračuje. Kto si myslí, že nebyť Havla tak tu stále vládne KSČ tak je snílek ala Havel. Režim by padol aj bez Havla či Pavla !!! Židovská politika pácha zlo na celom svtete.

igor61
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 316
Stránka: 1 2 3 4 [ 5 ] 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 137
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra